Certyfikat dla naszsmyk.pl

25.07.2014 r.
24.07.2018 r.

Opinie o naszsmyk.pl

4.86/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 66 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Polecam zakupy w tym sklepie . Świetna obsługa, niskie ceny . Będę często robić w nim zakupy dla siebie ale również i dla mego dziecka

Polecam.

Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Jestem w pelni zadowolonym klientem. Polecam.

Wszystko w porządku.

SUPER

Wszystko super Szybka wysyłka. Polecam :)

PACZKA DOTARŁA

Polecam, produkty dobre jakościowo i błyskawiczna dostawa.

Szybka wysyłka, podczas transportu ucierpiało tylko plastikowe pudełko od patyczków kosmetycznych- popękało i pokruszyło się

Szybko, sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami

Drugi tydzień z rzędu robiłam zakupy - jakość produktów na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam sprzedającego być może jeszcze tu wróce w najbliższym czasie, a już na pewno w kolejnej ciąży .
Pozdrawiam i oby tak dalej

Bardzo dobra jakość w bardzo dobrej cenie, w tym tygodniu zamawiam kolejne produkty. Polecam serdecznie

Wszystko przyszło na czas, w dobrym stanie, towar nie uszkodzony. Nie tylko taniej niż w innych sklepach, ale jeszcze z darmową wysyłką. Jestem zadowolona.

Jestem zadowolona z zamowienia, zostalo szybko dostarczone.

Polecam :)

Wszystko poszło sprawnie i szybko. Ogólnie jestem zadowolona z zakupów, jednak wiele do życzenia pozostawia jakość pieluch tetrowych. W życiu nie dopuściłabym do sytuacji, żeby miały styczność z delikatną buzią mojego dziecka. Dobrze, że kupiłam ich niewiele. Wykorzystam do wanienki podczas kąpieli, bo nie wiem czy do czegoś innego się przydadzą, a niby gat. I bawełna 100 za to flanelowe super :)

wszystko sprawnie towar zgodny z opisem

Jestem mega zadowolona

Szybko, sprawnie, prawidłowo

Bardzo szybka realizacja zamówienia.

Towar został dostarczony w uszkodzonym opakowaniu.

Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Polecam

jestem bardzo zadowolona z szybkości załatwienia zamówienia .Produkty były zgodne z oczekiwaniami,zamierzam korzystać z tego sklepu

Spoko

Przydatny sprzęt

Polecam zakupy. Przedmioty dobrej jakości w super cenie. Szybka i sprawna wysyłka

Wszystko super.

Jestem zadowolona z zakupu

Jestem bardzo zadowolona, nawet w okresie przedświątecznym przesyłka przyszła bardzo szybko.

Prosty, łatwy kontakt :) wszystko.jak trzeba i dostawa raz dwa :)) POLECAM :)

Faktycznie szybko i solidnie, jestem zadowolona.

jestem zadowolona z towarów.

naszsmyk.pl opinie klientów

naszsmyk.pl

naszsmyk.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 25.07.2014 r.

Kowalczyka 3/41

03-193 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:370393671
Rafał Zemlański
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z naszsmyk.pl.