fera.plOpinie

fera.pl - Karma sucha i mokra, akcesoria dla psów i kotów

Jeśli tak jak my kochasz zwierzęta, pokochasz nasz sklep! Wybierasz spośród 13 000 produktów dla zwierząt – od karmy i smakołyków – po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom produktów bez problemu odnajdziesz to, co Cię interesuje. Sucha karma dla psów i kotów trafia do nas bezpośrednio z fabryki. W przypadku marek, które mają fabryki w Polsce (jak np. Royal Canin) towary są u nas następnego dnia po opuszczeniu fabryki. Dzięki temu kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Super szybka dostawa - nasze zamówienia wysyłamy nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia, w niektórych miastach towar dowieziemy do Ciebie nawet tego samego dnia. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 95zł dostarczamy całkowicie za darmo. A dzięki temu, że zakupy dostarczamy pod same drzwi możesz śmiało zamówić większe opakowanie karmy dla swojego zwierzaka, co oznacza sporą oszczędność. Nasz specjalnie dobrany zespół Doradców jest tutaj po to, aby upewnić się, że otrzymasz dokładnie to co chcesz i jak chcesz. Na naszym chacie możesz porozmawiać z weterynarzem. Jeśli zakup Ci się nie podoba, odeślij go z powrotem. Masz na to aż 40 dni! Jako firma społecznie odpowiedzialna dbamy nie tylko o Twoje zwierzę, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w potrzebie. Nic nas tak nie cieszy jak pomoc w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego łóżka i odpowiedniej opieki.
FERA Sp. z o.o.
ul. Antoniego Czechowa 36
52-231 Wrocław
KRS: 0000501167 NIP: 8992750635, REGON: 02234332600000
Natalia Bąk

Opinie nt. sklepu fera.pl

4.78/5.00

Opinie (2 391) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu fera.pl

Pplecam zakupy
Wczoraj
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie
polecam
jestem zadowolona
Wczoraj
zamówienie załatwione profesjonalnie i bardzo szybko
Aaaach :) :) :)
Robię zakupy od lat w sklepie Fera i jestem bardzo zadowolono szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu
Bardzo dobry sklep ! Polecam
Polecam sklep. Szybka dostawa, dobra jakość
Super!
Po prostu działa jak powinien sklep działać. Poprawiłbym program bo bywają kłopoty ale po telefonie udaje się z nich wybrnąć. Towar bardzo przyzwoity - a znam konkurencje
zawsze szybko i w dobrej cenie.
szybka dostawa ,miła obsługa ,towar zgodny z zamówieniem
Zakupy przebiegły pomyślnie. Szybka dostawa zgodna z opisem
Towar szybko dostarczony, zgodny z zamówieniem
Wszystko OK
Szybka dostawa, dobry towar, pełna informacja, Polecam
Wszystko super
Szybka wysylka,towar zgodny z opisem i smaczny dla pieseła!jedyna karma którą zjada i sprawdza sie przy problemach trawiennych.