fera.plOpinie

fera.pl - Karma sucha i mokra, akcesoria dla psów i kotów

Jeśli tak jak my kochasz zwierzęta, pokochasz nasz sklep! Wybierasz spośród 13 000 produktów dla zwierząt – od karmy i smakołyków – po legowiska i akwaria. Dzięki łatwej nawigacji i szczegółowym opisom produktów bez problemu odnajdziesz to, co Cię interesuje. Sucha karma dla psów i kotów trafia do nas bezpośrednio z fabryki. W przypadku marek, które mają fabryki w Polsce (jak np. Royal Canin) towary są u nas następnego dnia po opuszczeniu fabryki. Dzięki temu kupujesz świeży towar z długą datą ważności. Super szybka dostawa - nasze zamówienia wysyłamy nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia, w niektórych miastach towar dowieziemy do Ciebie nawet tego samego dnia. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 95zł dostarczamy całkowicie za darmo. A dzięki temu, że zakupy dostarczamy pod same drzwi możesz śmiało zamówić większe opakowanie karmy dla swojego zwierzaka, co oznacza sporą oszczędność. Nasz specjalnie dobrany zespół Doradców jest tutaj po to, aby upewnić się, że otrzymasz dokładnie to co chcesz i jak chcesz. Na naszym chacie możesz porozmawiać z weterynarzem. Jeśli zakup Ci się nie podoba, odeślij go z powrotem. Masz na to aż 40 dni! Jako firma społecznie odpowiedzialna dbamy nie tylko o Twoje zwierzę, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w potrzebie. Nic nas tak nie cieszy jak pomoc w zapewnieniu im wyżywienia, ciepłego łóżka i odpowiedniej opieki.
FERA Sp. z o.o.
ul. Antoniego Czechowa 36