Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1474)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

Nie polecam złożenie zamówienia z płatnością przy odbiorze po pięciu dniach kontakt ze sklepem w celu ustalenia terminu dostawy okazało się że sklep dopiero zamierza nadać paczkę. Paczka dotarła po dwóch dniach ale zawartość jest niezgodna z zamówieniem

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

10 wrz 2023
Karma dla chihuahua royal canon jest świetną karmą dla psów zdrowa , pożywna moje pieski zjadają w mik polecam.
15 lis 2023
Przesyłka dobrze zapakowana wszystko dotarło w całości polecam ten sklep jestem bardzo zadowolona 10 gwiazdek
7 sie 2023
Bardzo szybka wysyłka, produkty dobrze zabezpieczone, takie jak w opisie i na zdjęciu. Serdecznie polecam :)
20 lis 2023
Kontakt z klientem super. Szybkie i uczciwe rozwiązanie problemów. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję bardzo
1 lip 2023
Przesyłka bardzo dobrze zapakowana, dotarła bez uszkodzeń polecam zakupy od Świat Pupila szybko ,solidnie
10 sie 2023
Żetelnie zrealizowane zamówienie. Legowisko jakość w porządku. Żadnych problemów, polecam .
18 wrz 2023
Schodki dla psa sa bardzo solidne i dobrej jakosci. Bardzo mily kontakt ze sklepem. Polecam.
21 kwi 2023
Szybka dostawa ,przedmioty b.dobrze zapakowane,kontakt e-mailowy , wszystko zgodne z opisem

przesyłka

koperta z pompą do kociej fontanny byla otwarta i poniszczona ale pompa dziala bez zarzutu
12 paź 2023
Jestem zadowolonym klientem, ponieważ szybko otrzymałam produkt zgodny z opisem - polecam
13 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Cieszymy się, że otrzymałeś produkt zgodny z opisem i doceniamy Twoje miłe słowa. Pozdrawiamy
22 lis 2023
Profesjonalna obsługa, pomoc merytoryvmczna w wyborze towarów i szybka dostawa- polecam!
12 gru 2023

polecam

wszystko zgodnie z zamówieniem, produkty super, bezpiecznie zapakowane, dostawa na czas
12 lis 2023

Szybko, porządnie zrealizowane zamówienie

Szybko zrealizowane zamówienie. Bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem artykuły
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Staramy się chronić wysyłane produkty przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami, więc wspaniale jest słyszeć, że była Pani zadowolona z opakowania. Pozdrawiamy
6 sie 2023
Produkty dobrze zapakowane, nieuszkodzone i dobra możliwość śledzenia zamówienia :)
5 lis 2023
Świetny kontakt ze strony sklepu ekspresowe dostarczenie produktów szczerze polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i rekomendację. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę klienta i satysfakcję z każdego dostarczonego zamówienia. Pozdrawiamy
1 paź 2023
Super zapakowane i szybko przyszło piesek zadowolony z karmy a to najważniejsze.
7 paź 2023
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że Twój szczeniak był zadowolony z jedzenia - to jest najważniejsze. Staramy się zapewnić jak najlepsze wrażenia i doceniamy Twoje wsparcie dla naszej misji. Jeszcze raz dziękujemy, że wybrałeś Świat Pupila!
7 lis 2023
Generalnie to towar zgodny z opisem,jedyny mankament to czas dostawy- tydzień.
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że znalazła Pani produkt zgodny z opisem. Rozumiemy, że czas dostawy może być problemem, ale zawsze staramy się zapewnić terminową obsługę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za opinię.
Duży wybór artykułów dla zwierzaków, szybka realizacja zamówienia, super 👍

Super obsługa

Polecam produkty i sam sklep, który szybko reaguje na zamówienia. Super!!!
Klatka bardzo dobrze wyposażona, wszystko jest co potrzebne dla chomika.