Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1453)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

10 kwi 2023
Kontakt telefoniczny z Pania, ktora odebrala tel kiedy dzwonilam zapytac o zamówienie gdy przez 3 dni nie zmieniał sie status (byla tez pisana prośba) tragiczny, Pani bardzo nie miła z podniesionym tonem naskoczyła na mnie i nie chciala dojsc do slowa nie mam pojecia jak mozna tak rozmawiac z klientem…. Klatka wątpliwej jakości, lekko pęknięty jeden element ale za ta cene nie ma co sie czepiać, choc towar nie do konca zgodny z opisem - domek dla chomika jest inny niz na zdjęciu, jedzenie dla gryzoni ok. Ale nie zrobie wiecej tu zakupow i nie polecam sprzedającego.

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Szybsza dostawa
Bardzo miła obsługa i pomimo pomyłki wszystko pozytywnie szybko zakończone
Na plus na pewno krótszy czas wysyłki niż to było przedstawione na stronie oraz bardzo atrakcyjna cena. Na duży minus zasługuje sposób zapakowania przedmiotu (w sama folię bąbelkową) co spowodowało znaczne uszkodzenie kartonu, a domek był prezentem gwiazdkowym.
13 gru 2023
29 lis 2023
3 cze 2023
Nieco ograniczony wybór jeśli chodzi o pokarm dla żółwi, brakuje chociażby preparatów Tropicala typu Biorept Supreme i pokarmów Tetra ...
26 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia. Produkt bardzo dobrej jakości. Zdjęcia mogłyby być dokładniejsze, aby nie wprowadza niechcący w błąd.
7 lis 2023
Generalnie to towar zgodny z opisem,jedyny mankament to czas dostawy- tydzień.
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że znalazła Pani produkt zgodny z opisem. Rozumiemy, że czas dostawy może być problemem, ale zawsze staramy się zapewnić terminową obsługę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za opinię.
10 wrz 2023
Wysyłka mogłaby być szybsza. Towary i ceny bdb.
18 cze 2023
Wskazana jest szybsza realizacja zamówień.
18 lis 2023
Późna dostawa od zamówienia.
28 lis 2023

20 maj 2023
8 maj 2023
22 cze 2023

Brak satysfakcji

Szelki dla świnek powinne być regulowane, są za małe dla moich zwierząt. Czas wysyłki również pozostawiał wiele do życzenia.