Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1453)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

10 kwi 2023
Kontakt telefoniczny z Pania, ktora odebrala tel kiedy dzwonilam zapytac o zamówienie gdy przez 3 dni nie zmieniał sie status (byla tez pisana prośba) tragiczny, Pani bardzo nie miła z podniesionym tonem naskoczyła na mnie i nie chciala dojsc do slowa nie mam pojecia jak mozna tak rozmawiac z klientem…. Klatka wątpliwej jakości, lekko pęknięty jeden element ale za ta cene nie ma co sie czepiać, choc towar nie do konca zgodny z opisem - domek dla chomika jest inny niz na zdjęciu, jedzenie dla gryzoni ok. Ale nie zrobie wiecej tu zakupow i nie polecam sprzedającego.

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Przesyłka dostarczona po miesiącu bez jakiego kolwiek upominka przeprosinowego za cierpliwość opóźnionej paczki.
14 lut 2024

Tanie lecz jest jedno ale

Wszystko jest bardzo tanie dla zwierząt lecz nie wszystko jest takie same jak na zdjęciach. Np bujak/huśtawka z dzwoneczkiem to gdzie ten dzwoneczek?

Odpowiednie pakowanie gdyż szaszetka z…

Odpowiednie pakowanie gdyż saszetka z witaminami była pusta -
17 lut 2024

Nie polecam Bardzo słaby kontakt ze sklepem.

Bardzo słaby kontakt ze sklepem. Długą wysyłka
9 sty 2024
Długi czas oczekiwania,pomimo prośby o niezwłoczne przysłanie uprzęży rehabilitacyjnej,...bez odpowiedzi
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Szanowna Pani Agnieszko, Na karcie każdego produktu podajemy czas w jakim dany produkt jest wysyłany. Jest to wyróżnione kolorem czerwonym, tak aby było to widoczne dla naszych Klientów. W przypadku produktu, który Pani zamówiła są to 3 dni robocze. Również taka informacja widnieje w podsumowaniu w koszyku jeszcze przed dokonaniem płatności. Zależy nam na tym, aby Klienci otrzymali rzetelną informację i podjęli decyzję przed zakupem czy taki czas wysyłki zamówienia im odpowiada. Złożyła Pani zamówienie w naszym sklepie w dniu 01.01.2024r o godzinie 23.48. Produkt wysłaliśmy 4.01.2024r, czyli w deklarowanym czasie, w 3 dniu roboczym. Od tej pory za dostarczenie przesyłki odpowiadała firma kurierska, w tym przypadku Inpost. Dodatkowo wysłała Pani maila z zapytaniem o wysyłkę w dniu 3.01.2024r o godzinie 1.10. Na Pani maila odpowiedzieliśmy w dniu 3.01.2024r o godzinie 11.33 - prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynki. Napisaliśmy, że produkt zostanie wysłany w 3 dniu roboczym. Dlatego bardzo nam przykro, że pomimo wysłania odpowiedzi mailowej oraz wysyłki zamówienia w deklarowanym czasie dostaliśmy od Pani tak bardzo niesprawiedliwą ocenę. Oczywiście zdarza nam się popełniać błędy i w takich przypadkach przyjmujemy krytykę z pokorą. Zawsze jednak staramy się rozwiązać takie sytuacje, aby Klient był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy
13 gru 2023
Jakość słaba. Ale mimo wszystko , wszystko przybyło w dobrym stanie, bez żadnych uszkodzeń.

Nie polecam

26 wrz 2023
Dostałam połowę zamówienia, miało być 60 tabletek w paczce było 30.
7 sie 2023
Długi czas oczekiwania na wysyłkę.
10 kwi 2023
Dokładniej czytać zamówienie...przysłaliście nie te zaczepy do transportera co były zamawiane....
16 cze 2023

Nie polecam

Niestety kubek ma dziurę w pokrywce. Zareklamuję.
13 wrz 2023
15 paź 2023
Nic
27 paź 2023
26 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
26 sie 2023
Dzień dobry, prosimy o informację skąd ta ocena. Zamówienia wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od złożonego zamówienia. Informujemy o tym wyraźnie w naszym sklepie w kilku miejscach, również na karcie produktu oraz w koszyku (wyraźna informacja dodana czerwoną, dużą, pogrubioną, widoczną czcionką). W Pani przypadku zmieściliśmy się z wysyłką w deklarowanym czasie. Zamówiła Pani produkt 22.08, a zamówienie wysłaliśmy 25.08. Prosimy o informację zwrotną, tak aby nie mylić innych klientów. Czekamy na odzew i pozdrawiamy
18 kwi 2023