Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1473)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

14 lut 2024
Wszystko jest bardzo tanie dla zwierząt lecz nie wszystko jest takie same jak na zdjęciach. Np bujak/huśtawka z dzwoneczkiem to gdzie ten dzwoneczek?

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

17 lut 2024
20 sty 2024

Szybko, profesjonalnie, ze zrozumieniem do klienta

Poprosiłam o bardzo szybką realizację zamówienia, co znalazło zrozumienie, na drugi dzień otrzymałam zamówione puszki. Podejście do klienta i realizacja zamówienia - pełen profesjonalizm. Bardzo polecam
31 sty 2024
Wszystko poprawnie, nie mam zastrzeżeń do obsługi, może jednak dokładniej proszę pakować towar, bo serki himalajskie miały pokruszone końcówki
Uprząż spełnia swoje zadnie, stabilizuje tylne łapy pieska. Rozmiar odpowiedni zgodny z opisem, regulacja rączek wystarczająca dla opiekuna.
21 sty 2024
Bardzo zaangażowani i pomocni pracownicy, przesyłka w idealnym stanie, a rzeczy dobrze zabezpieczone. Polecam!
Bardzo dobre podejście do Klienta, pomimo błędów przy robieniu zamówienia. Towar w 100% zgodny z opisem.
31 sty 2024

Kanarek zadowolony :)

Bogaty asortyment w bdb cenach, szybka wysyłka i dobrze zapakowany towar w transporcie. Polecam :)
Szeroki wybór produktów w dobrej cenie oraz punkty do wykorzystania przy częstych zakupach
Jestem zadowolona ,bardzo dobry kontakt i fachowa dorada .Bardzo szybka wysyłka.Polecam
KT
Duży wybór asortymentu. Szybko sprawnie . Towar bardzo dobrej marki. Ceny przystępne.
26 sty 2024
Bardzo miła obsługa, realizacja zamówienia przebiegła bez problemowo, pozdrawiam
Produkty dobrej jakosci, bardzo dobry kontakt ze sklepem, bardzo szybka dostawa

Żwirek Garfield 10l naturalny

Szybka wysyłka, towar bardzo dobrze zapakowany, miły kontakt z obsługą sklepu.
27 sty 2024
Intuicyjna strona i szybka realizacja zamówienia - polecam! 😉