Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1474)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

Nie polecam złożenie zamówienia z płatnością przy odbiorze po pięciu dniach kontakt ze sklepem w celu ustalenia terminu dostawy okazało się że sklep dopiero zamierza nadać paczkę. Paczka dotarła po dwóch dniach ale zawartość jest niezgodna z zamówieniem

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Przesyłka dostarczona po miesiącu bez jakiego kolwiek upominka przeprosinowego za cierpliwość opóźnionej paczki.
9 sty 2024
Długi czas oczekiwania,pomimo prośby o niezwłoczne przysłanie uprzęży rehabilitacyjnej,...bez odpowiedzi
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
Szanowna Pani Agnieszko, Na karcie każdego produktu podajemy czas w jakim dany produkt jest wysyłany. Jest to wyróżnione kolorem czerwonym, tak aby było to widoczne dla naszych Klientów. W przypadku produktu, który Pani zamówiła są to 3 dni robocze. Również taka informacja widnieje w podsumowaniu w koszyku jeszcze przed dokonaniem płatności. Zależy nam na tym, aby Klienci otrzymali rzetelną informację i podjęli decyzję przed zakupem czy taki czas wysyłki zamówienia im odpowiada. Złożyła Pani zamówienie w naszym sklepie w dniu 01.01.2024r o godzinie 23.48. Produkt wysłaliśmy 4.01.2024r, czyli w deklarowanym czasie, w 3 dniu roboczym. Od tej pory za dostarczenie przesyłki odpowiadała firma kurierska, w tym przypadku Inpost. Dodatkowo wysłała Pani maila z zapytaniem o wysyłkę w dniu 3.01.2024r o godzinie 1.10. Na Pani maila odpowiedzieliśmy w dniu 3.01.2024r o godzinie 11.33 - prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynki. Napisaliśmy, że produkt zostanie wysłany w 3 dniu roboczym. Dlatego bardzo nam przykro, że pomimo wysłania odpowiedzi mailowej oraz wysyłki zamówienia w deklarowanym czasie dostaliśmy od Pani tak bardzo niesprawiedliwą ocenę. Oczywiście zdarza nam się popełniać błędy i w takich przypadkach przyjmujemy krytykę z pokorą. Zawsze jednak staramy się rozwiązać takie sytuacje, aby Klient był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy
26 wrz 2023
Dostałam połowę zamówienia, miało być 60 tabletek w paczce było 30.
16 cze 2023

Nie polecam

Niestety kubek ma dziurę w pokrywce. Zareklamuję.
13 wrz 2023
26 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila
26 sie 2023
Dzień dobry, prosimy o informację skąd ta ocena. Zamówienia wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od złożonego zamówienia. Informujemy o tym wyraźnie w naszym sklepie w kilku miejscach, również na karcie produktu oraz w koszyku (wyraźna informacja dodana czerwoną, dużą, pogrubioną, widoczną czcionką). W Pani przypadku zmieściliśmy się z wysyłką w deklarowanym czasie. Zamówiła Pani produkt 22.08, a zamówienie wysłaliśmy 25.08. Prosimy o informację zwrotną, tak aby nie mylić innych klientów. Czekamy na odzew i pozdrawiamy