Your Taste- Logo - Opinie

Your Taste

Opinie (826) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1843)

Ważny od: 21 kwi 2021
Your Taste spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Wyśmienitej jakość produkty!!! 1. Pistacje łuskane w sam raz na pesto pistacjowe lub krem pistacjowy 2. Orzechy nerkowca i pinii lepsze jak w el aj di el :D 3. Ananas suszony - coś niesamowitego, zamówiłem na próbę. I kolejny raz będzie zamawiany! 4. Suszone czereśnie - nie kupujcie naprawdę! Bez sensu podkupować mi ten towar! :P (żyłem w słodkiej nieświadomości, że nie da się przedłużyć sezonu czereśniowego. A jednak się da :D) Co można zrobić lepiej? Przy większym zamówieniu jakiś mini suvenir :) Kiedyś u pewnych kawiarzy kupiłem kawę. W środku pudełka, w którym były kawy, włożona była kartka z spersonalizowanym powitaniem i życzeniami doznań w piciu ich kawy. Jak dla mnie super marketingowe podejście :)

23 sie 2023
Niestety jakość produktów pozostawia wiele do życzenia .Kupiłam truskawki liofilizowane z tego sklepu, truskawki są kwaśne, bardzo mało w nich smaku "truskawki" oczywiście można tłumaczyć że to taki rodzaj czy pogoda była nieodpowiednia, ale truskawki są miękkie tak jakby były wcześniej otwarte, pomimo tego że były szczelnie zamknięte. Szkoda bo myślałam że udało mi się znaleźć dobry on-line sklep.

Opinie nt. sklepu Your Taste

AS
13 gru 2023
10 gru 2023
29 lis 2023
29 lis 2023
28 lis 2023
W tym zamówieniu zamawiałam mąkę kokosową,po otworzeniu paczki maka była rozsypana po całym kartonie,myślę aby takie sypkie produkty przydałoby się lepiej zabezpieczać,również orzechy nerkowca które zamówiłam miały być solone przyszły niesolone,też są smaczne lecz to nie to co zamawiałam
Odpowiedź ze sklepu Your Taste
2 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt, zwrócimy pieniądze lub wymienimy produkt.
Zamówiłam usługę zapłaciłam a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki więc nie wiem jaka ta przesyłka jest ale na razie zadowolona nie jestem
Odpowiedź ze sklepu Your Taste
2 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Przesyłka została do nas zwrócona przez kuriera z powodu błędnego adresu. W dniu dzisiejszym zamówienie zostało doręczone pod prawidłowy adres.
12 maj 2023
21 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka i niezwykle miła obsługa 🩷 nieczęsto wystawiam opinie, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać ;)
7 paź 2023
Niespodziewany bonusik. Wszystko zapakowane perfekcyjnie jak zawsze. Co więcej może mała mieszanka miksów tego czego jeszcze nie ma w ofercie. Po 2-6 ziarenek lub suszonych owoców w paczce taki miks wszystkiego na spróbowanie ale z tajemnicą co to jest. No może alegeny ostrzegawcze. Choć i tak jest super i co jakiś czas można zamawiać to co ulubione lub nowe ;).