Your Taste- Logo - Opinie

Your Taste

Opinie (830) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1847)

Ważny od: 21 kwi 2021
Your Taste spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Wyśmienitej jakość produkty!!! 1. Pistacje łuskane w sam raz na pesto pistacjowe lub krem pistacjowy 2. Orzechy nerkowca i pinii lepsze jak w el aj di el :D 3. Ananas suszony - coś niesamowitego, zamówiłem na próbę. I kolejny raz będzie zamawiany! 4. Suszone czereśnie - nie kupujcie naprawdę! Bez sensu podkupować mi ten towar! :P (żyłem w słodkiej nieświadomości, że nie da się przedłużyć sezonu czereśniowego. A jednak się da :D) Co można zrobić lepiej? Przy większym zamówieniu jakiś mini suvenir :) Kiedyś u pewnych kawiarzy kupiłem kawę. W środku pudełka, w którym były kawy, włożona była kartka z spersonalizowanym powitaniem i życzeniami doznań w piciu ich kawy. Jak dla mnie super marketingowe podejście :)

23 sie 2023
Niestety jakość produktów pozostawia wiele do życzenia .Kupiłam truskawki liofilizowane z tego sklepu, truskawki są kwaśne, bardzo mało w nich smaku "truskawki" oczywiście można tłumaczyć że to taki rodzaj czy pogoda była nieodpowiednia, ale truskawki są miękkie tak jakby były wcześniej otwarte, pomimo tego że były szczelnie zamknięte. Szkoda bo myślałam że udało mi się znaleźć dobry on-line sklep.

Opinie nt. sklepu Your Taste

Być bardziej słowni w wysyłaniu towaru Ponieważ zamówiłem go dwa dni temu i nie ma żadnego odzewu I nie wiem czy ja go odbiorę
Odpowiedź ze sklepu Your Taste
Zamówienie zostanie wysłane w dniu jutrzejszym, ponieważ zostało złożone w sobotę. Czas realizacji to maksymalnie 2 dni robocze.
11 lut 2024
Słodycze poduszone, pakowanie na najniższym poziomie, dlatego już nie skorzystam, stanowczo wolę zakupy na allegro bo jest na to przycisk. A tu pewnie szkoda się szarpac ze sklepem.
11 lut 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Niestety nie do końca rozumiemy w czym leży problem. Czy możemy prosić o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji?
Zamówiłam usługę zapłaciłam a do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki więc nie wiem jaka ta przesyłka jest ale na razie zadowolona nie jestem
2 gru 2023
Dziękujemy za wystawienie opinii. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Przesyłka została do nas zwrócona przez kuriera z powodu błędnego adresu. W dniu dzisiejszym zamówienie zostało doręczone pod prawidłowy adres.
31 mar 2023
Ostatnia dostawa orzechów jest słabej jakości .Zawiera dużą ilość kwaśnych i zepsutych orzechów .W porównaniu do poprzednich dostaw .
11 lut 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii. Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt, zwrócimy pieniądze lub wymienimy produkt.