efiltry.pl - Profesjonalny sklep z filtrami- Logo - Opinie

efiltry.pl - Profesjonalny sklep z filtrami

Opinie (220) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2741)

Ważny od: 29 kwi 2016
efiltry.pl - Profesjonalny sklep z filtrami spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 wrz 2023
Sklep Bogato wyposażony, lecz zabrakło filtra Sędziszów PP 215 do Clio 4 raczej popularnego Auta. Od sklepu tylko z filtrami oczekiwał bym pełnej oferty producentów.

Długi czas oczekiwania

Opinie nt. sklepu efiltry.pl - Profesjonalny sklep z filtrami

Szybkosc realizacji i szeroki wybór produktów
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam

Gorąco polecam
26 gru 2023
2 gru 2023
25 wrz 2023

Wiele produktów, ale nie wszystkie z katalogu producenta.

Odpowiedź ze sklepu efiltry.pl - Profesjonalny sklep z filtrami
26 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinie. Produkt został już dodany do oferty.
22 maj 2023
Szybko i sprawnie. Jedyne zastrzeżenie to, że opakowania po otwarciu paczki były zgniecione. Filtry całe, ale można by było to trochę lepiej zapakować.
15 maj 2023
Profesjonalna obsługa, bardzo szybka wysyłka zakupionych produktów, towar dobrze zapakowany. Polecam zakupy w tej firmie !!!!!!!!!!!!!!!
MW
Mirek W.
Mniszków
8 lip 2023
W tym sklepie kupuję już od kilku lat. Nigdy nie miałem problemów. Ceny są umiarkowane, dobry kontakt, szybka wysyłka, oby tak dalej.
3 maj 2023
Wszystko OK . Za wyjątkiem opakowania. Od kilku lat kupuję w tym sklepie. Jednorazowa wpadka nie zmienia faktu że polecam ten sklep.
14 maj 2023
Szybka odpowiedź na pytanie o termin wysyłki. Produkt najwyższej jakości zgodny z opisem. Szczerze polecam sklep.
8 lis 2023

Profesjonalnie.

Wszystko szybko i sprawnie, dobrze spakowane, pełna profeska. Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim.
MS
Marek S.
Katowice
29 paź 2023
Kolejne udane zakupy.Zawsze mogę tu znaleźć potrzebne filtry mojej ulubionej firmy, w dobrych cenach.
16 maj 2023
wszystkie aspekty handlu internetowego. precyzja zakupionego towaru i dostawa oraz cena