woodwear.pl- Logo - Opinie

woodwear.pl

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (198)

Ważny od: 4 wrz 2020
woodwear.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona, zamówiony zegarek z grawerem dotarł do mnie ekspresowo. Kontakt z obsługą jest wyjątkowy, doskonale podejście do klienta, nigdy się nie spotkałam z tak empatyczną obsługą ze strony sklepu. Bardzo polecam, jakość zegarka jest rewelacyjna, idealna precyzja i dbałość o detale oraz szczegóły takie jak opakowanie. Całość tworzy naprawdę niesamowite wrażenie. Dziękuję bardzo Panu z którym kontaktowałam się telefonicznie, uratował Pan mój prezent na ostatnią chwilę dla bliskiej osoby. Prezent sprawuje się idealnie i osoba obdarzona jest nim zachwycona. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dbałość o wykonanie produktu i na prawdę bardzo szybką realizację!

Taki zegarek można kupić za 170 PLN , czuje się oszukany

Opinie nt. sklepu woodwear.pl

23 godziny temu
Szybka realizacja wszystko według opisu jestem bardzo zadowolona Wróciłam po kolejne zakupy i napewno jeszcze nie raz coś kupię Polecam
17 lut 2024
Sklep ma rewelacyjny kontakt z kupującym. Informowanie po każdym etapie zamówienia. Grawer na zegarku piękny, stanowi idealną pamiątkę. Polecam serdecznie!!!
błyskawiczna realizacja zamówienia; świetny (personalny) kontakt ze sprzedawcą; profesjonalizm w pełnej krasie; bardzo gorąco polecam sklep woodwear :)
Pięknie starannie wykonany zegarek. Super kontakt. Polecam!
Polecam serdecznie, solidny zegarek, szybka obsługa
8 lut 2024
Wszystko super! Bardzo polecam!
Super wygląda
6 lut 2024
10 sty 2024

Jestem zachwycona

6 sty 2024
Wykonanie zegarka na najwyższym poziomie. Szybka realizacja. Jedynie dodałabym by przy zamówieniu proponować dostawę paczkomat weekendowy jesli zależy komuś na szybkiej dostawie.

Super!

Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia. Super zegarek!
Piękny zegarek😍 robi wrażenie polecam🤗👍👍👍👍 Mam nadzieję że będzie się super sprawował😄

bransoletka męska, zegarek

ślicznie zapakowane ... bardzo dobra jakość ... zadowolenie męża bezcenne 😉