haniwood.pl- Logo - Opinie

haniwood.pl

Opinie (28) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (50)

Ważny od: 18 sty 2023
haniwood.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Biurko jest solidne, idealnie pasuje do przedszkolaka, możliwość regulacji wysokości. No i efekt wizualny bardzo przyjemny dla oka. Wszystkim się podoba a najważniejsze, że dziecko szczęśliwe. Polecam

3 sty 2024
Zamówienie nie dotarło na czas!!

Opinie nt. sklepu haniwood.pl

Super sprzedawca

Bardzo dobry kontakt i ogromna pomoc w doborze rozmiarów od sprzedającego.
Materiał
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Pani Marto, Dzisiejsza opinia, jak to mówią "zrobiła nam dzień" :) Dziękujemy i cieszymy się ogromnie, że biurko spełniło Państwa oczekiwania a także życzymy kreatywnego czasu spędzonego przy biurku.
16 mar 2024
Szafka rtv / na winyle - bardzo ładna i solidnie wykonana. Kontakt ze sklepem bardzo dobry - odpowiedzi na moje pytania dostawałam w ciągu jednego dnia. Polecam wysyłkę z montażem i wniesieniem.
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Dzień dobry, Takie wiadomości sprawiają, że poniedziałek będzie wspaniały :) Ślicznie dziękujemy za poświęcenie nam chwili i wystawienie opinii. Niech szafka dumnie przechowuje coraz to większą kolekcję płyt winylowych :) Dobrego dnia!
Profesjonalna obsługa klienta. Szybka i sprawna dostawa. Towar wysokiej jakości. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Daje jedynie niewielki minusik za brak instrukcji montażu biurka w paczce.
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Dziękujemy ślicznie za opinię i przemiłe słowa! :) Z instrukcją zadziałamy :D Życzymy radosnego dnia!
Pieknie wykonane galki, czas zamowienia duzo krotszy niz zakladany :) Posciel i poduszka rownie piekne.
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Baaardzo dziękujemy za poświęcenie swojego czasu na wystawienie nam tak pozytywnej opinii! :) Cieszymy się ogromnie, że zakupione u nas produkty dały tyle radości i satysfakcji. Życzymy dobrego dnia!
25 lut 2024
Piękna huśtawka, dzieci zachwycone 😊♥️
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Cieszymy się ogromnie i bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy serdecznie!
piękny produkt
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Cieszymy się bardzo! Dziękujemy za zakupy i zapraszamy zajrzeć do naszych nowości :) Dobrego dnia!
6 lut 2024
Polecam z całego serca! Kitchen helper oraz biblioteczki wspaniałej jakości i przepiękne wykonanie. Do tego przemiła obsługa wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Będę wracać!
6 lut 2024
A my z całego serca dziękujemy za tak wspaniałą komunikację pełną życzliwości i serdeczności Życzymy satysfakcji z zakupionych mebli oraz pozdrawiamy serdecznie! :)
3 sty 2024
Ślicznie dziękujemy za wystawienie nam 5 gwiazdek :)
25 gru 2023
3 sty 2024
Ślicznie dziękujemy za wystawienie nam 5 gwiazdek :)
3 sty 2024
Zamówienie nie dotarło na czas!!
3 sty 2024
Dzień dobry, Jest nam ogromnie przykro, że mimo nadania paczki na kilka dni przed Wigilią, przewoźnik nie zdążył dostarczyć paczki w wyznaczonym terminie. Mamy nadzieję, że ostatecznie poduszka bardzo sie spodobała i będzie służyć przez wiele lat :). Życzymy Szczęśliwego Nowego Roku pełnego zdrowia, radości i życzliwości.
Mini domowy plac zabaw to wspaniała zabawa dla dzieci. Super wykonane. Drewno gładkie, łatwy montaż, śruby w zestawie. Mega szybka przesyłka, bardzo miły kontakt. Gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Och, jak nam miło i dziękujemy za pozytywną opinię, której tak potrzebowaliśmy w tym zwariowanym okresie przedświątecznym. Życzymy Dzieciom wspaniałej zabawy i trzymamy kciuki aby reszta Placów Zabaw dotarła na czas do naszych Klientów!
Jestem bardzo miłe zaskoczona nie dość że regał jest mega ładny to przyszedł już gotowy do postawienia to bardzo cenie . Dziękujemy
Odpowiedź ze sklepu haniwood.pl
Bardzo serdecznie dziękujemy Pani za opinię! Życzymy także pysznych, cieplutkich, pełnych śmiechu Świąt i szalonej zabawy na Nowy Rok! :D
23 cze 2023

Swietny sklep!

Szybka wysylka, b.dobrej jakosci produkty! Miarka wzrostu wykonana z ogromna starannosci, codziennie cieszy oko. Polecam :)
23 cze 2023
Bezcenna opinia! :) Serdecznie Pani dziękuję i życzę cudownych wspomnień zapisanych na miarce.
29 lis 2023
Mega wykonana kołdra Super szybka wysyłka Bardzo miła Obsługa Klienta Sklep, do którego warto wrócić 🤩
29 lis 2023
Ojej! Jest nam niezmiernie miło i serdecznie dziękujemy za tak piękną opinię. :D Życzymy głębokiego relaksu i odprężenia każdego dnia i nocy! ;) Pozdrawiamy cieplutko!
21 kwi 2023

Wszystko tak jak ma być ;)

Szybko, sprawnie, tak jak trzeba. Przemiła obsługa
9 lip 2023
Sprawnośc transakcji
9 lip 2023
Cieszymy się bardzo i ślicznie dziękujemy za chęci oraz poświęcenie czasu na wystawienie nam opinii. :)
19 wrz 2023

Nie otrzymałam produktów