szkolne.com.pl- Logo - Opinie

szkolne.com.pl

Opinie (30) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (103)

Ważny od: 26 sie 2022
szkolne.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 maj 2023
Jest obłędnie piękna. Róża w szkle. Róża koloru różowego jest prześliczna przecudna jest super. Z czystym sumieniem polecam. Paczka nie uszkodzona, starannie i bezpiecznie zapakowana. Polecam😘

5 wrz 2023
Liczyłam na coś innego .XXL zestaw beż farb,pędzelków i blok techniczny jak zwykły.Niestety zestaw nie wart tej ceny

Opinie nt. sklepu szkolne.com.pl

ok
19 maj 2023
14 paź 2023
Sklep oferuje niezwykle szeroki wybór produktów, co ułatwia znalezienie dokładnie tego, czego szukałem. Proces zakupowy jest prosty i intuicyjny.
14 paź 2023
Zachwyca mnie możliwość śledzenia paczki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zawsze wiem, kiedy mogę spodziewać się dostawy.
14 paź 2023
Strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w nawigacji. Opisy produktów są szczegółowe, co pomaga w podjęciu decyzji o zakupie.
14 paź 2023
Jestem pod wrażeniem szybkości dostawy. Zamówienie zostało wysłane tego samego dnia, a produkt dotarł do mnie na następny!
14 paź 2023
Obsługa klienta jest wyjątkowa – zawsze chętni do pomocy i z wyrozumiałością podchodzą do każdego problemu.
26 wrz 2023
Szybko otrzymałam paczke. wszystko zgodne z opisem.produkty wysokiej jakosci . bede jeszcze zamawiac :)
14 paź 2023
Zawsze otrzymuję produkty dokładnie takie, jak opisane na stronie. To buduje moje zaufanie do sklepu.
14 paź 2023
Cenię ten sklep za regularne promocje i rabaty. Dzięki temu mogę robić zakupy w atrakcyjnych cenach.
16 paź 2023
Paczka szybko dzoszła. Produkt zgodny z opisem. Jak zaawsze wszusyko ok. polecam
20 lis 2023

Polecam sklep z czstym sumieniem

Polecam sklep z czystym sumieniem. Wszystko jak być powinno
3 cze 2023

Szybka dostawa

Szybką dostawa, bardzo dobra obsługa towar wg opisu.
21 sie 2023
Żeby produkty były świeże nie wyschniete
8 wrz 2023
Bardzo szybka dostawa.