manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (358) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1640)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

28 maj 2023
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja zamówienia i bardzo ładne wykonanie samej torebki. Polecam serdecznie
27 maj 2023
W tym momencie mam już trzy torebki mana mana :) kupowanie ich jest uzależniające ;) są jak zwykle piękne i jedyne w swoim rodzaju. A najważniejsze, że nigdy nie ma opóźnień w dostawie co bardzo sobie cenię :)
25 maj 2023
23 maj 2023
23 maj 2023
21 maj 2023
Absolutnie wszystko jest super :)
21 maj 2023
20 maj 2023
Niesamowicie wysoka jakość, możliwość personalizacji, polecam!
19 maj 2023
Piękna torebka, bardzo starannie wykonana z dbałością o szczegóły. Terminowa realizacja zamówienia. Naprawdę polecam.
19 maj 2023

ManaMana jest najlepsza…

Uwielbiam torebki manamana a zwłaszcza możliwość samodzielnego zaprojektowania torebki. Wszystko zrobione z największą starannością i dbałością o szczegóły.
18 maj 2023
Torebka jest przepiękna, dokładnie taka jak sobie wymarzyłam. Wykonana solidnie
wszystko super!

Pozdro Gdynia, super torebki

To moja trzecia torebka, jak zwykle wysoka jakość wykonania, mięciutki i milusi, ale wytrzymały materiał, wszystko zgodnie z zamówieniem. Noszę w nich wszystko i wszędzie.
16 maj 2023
obsługa klienta
15 maj 2023
13 maj 2023
Szybkie odpowiedzi na maile są super. Torba cudowna Zapakowana ekstra. Kocham ManaMana. Mam już 4.
13 maj 2023
Przesyłka jeszcze nie dotarła
12 maj 2023
Torebka bardzo ładna aczkolwiek w porownaniu do poprzedniej bo mam juz drugà - wydajè mi siè ze paski troche ciensze Zobaczymy czy wytrzyma tak dlugo jak ta pierwsza. Firmę polecam
9 maj 2023
kupiony na razie tylko voucher ale za to wszystko załatwoine błyskawicznie, voucher był potrzebny praktycznie z dnia na dzień na prezent i mana mnie nie zawiodło, jednego dnia zamówienie, kolejnego dnia voucher w pięknym opakowaniu w paczkomacie...:) więc polecam