manashop.pl- Logo - Opinie

manashop.pl

Opinie (353) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1631)

Ważny od: 29 mar 2017
manashop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 lis 2023
W Mana kupuję kolejny raz. Pierwsza moja torba kupiona lata temu służyła mi bardzo długo. Wytrzymała spore kilogramy, które ze sobą noszę. Ostatnio sentymentalnie stworzyłam w kreatorze podobną torbę. Wybrałam torbę z funkcją plecaka, otrzymałam już moja przesyłkę. Wspaniale uszyta, solidnie ze starannoscią, z wybranymi kieszonkami, kolorami itp. Bardzo dziękuję, że jesteście. Można samemu stworzyć wymarzony plecak, torebkę, co kto chce. Kreator ulepszony, bardziej wyrazisty. Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie, miłośnicy małych i dużych torebek, różnych kolorów i materiałów. Zapewniam, że torba wytrzyma bardzo wiele, w tym wiele lat.

21 wrz 2023
Kolor torebki odbiega od tego na zdjęciach. Cena dosyć wygórowana. Brak informacji o opóźnieniu wysyłki - dopiero po zgłoszeniu do sprzedającego. Pasek do torebki trochę potężny jak na delikatną torebkę.

Opinie nt. sklepu manashop.pl

Plecak przepiękny! Starannie, dokładnie wykonany. Wszelkie informacje od sklepu przesyłane na czas. Bardzo polecam! To juz moja 3cia mana-torba i nie zawodzi!
Torebki są piękne (zamówiłam aż trzy bo nie mogłam się zdecydować🤣🫣) nie ma się do czego przyczepić 😁 ale osobiście chciałabym żeby w każdej był wszyty ściągacz na wodę byłoby cudownie tego mi brakuje a nie zauważyłam gdzie mogłam sobie dodać taki fajny myk 😏 Tak czy siak torby cudeńka ❤️💕

Torba i plecak w 1

Zamówiłam torbę i plecak w jednym. Otrzymałam ją na czas. Jest bardzo starannie uszyta i wygodna do noszenia. Mieści wszystko, czego potrzebuję na co dzień i zawsze zostaje sporo miejsca. Już wiem, że na pewno zamówię następną!
6 kwi 2024
Cena jest bardzo przyjemna, a jakość torebek bardzo wysoka. Materiał porządny i przyjemny w dotyku. Torebki są wielofunkcyjne i nadają się zarówno na codzien jak i dla Mamy z dzieckiem za co je kocham.
Małe zielone cudo. Zestawienie kolorystyczne i dobór materiałów trafione w 10. Wykonanie perfekcyjne,dopieszczony każdy szczegół. Dziękuję za to cudo.

Rewelacja!

Dostawa na czas, świetnie spakowana, a torebka cudo! Widać jakość i materiałów jak i pracy. Mój pierwsza, ale czuję, że nie jedyna <3
Super wykonanie, dotrzymanie terminów. Zdecydowanie polecam i będę wracać gdy będę potrzebowała nowej torebki lub plecaka
14 kwi 2024

!!!! Super!!!

Torebka super!!!!! Piękna, estetyczne, precyzyne wykonanie. Wygodna , zwraca uwagę innych. Jestem bardzo zadowolona .
Super sprawna realizacja i kontakt ze sklepem. Jakość wykonania jest świetna więc polecam z całego serca.
Przepiękne torby, idealnie odszyte, z miękkiego materiału, z dbałością o każdy detal. Polecam każdemu
Super torebka, a kreator to grnialna rzecz, można dopasować torebkę pod swoje potrzeby ❤️
Bardzo śliczna torebka wykonanie super materiał też gorąco polecam mana mana.
Świetna jakosc, sama przyjemność noszenia takiego plecaka. Nie żałuję zakupu
Torebki jak zawsze cudowne,to moje kolejne zamówienie i pewnie nie ostatnie😉
Polecam idealny produkt świetne opakowanie Super komunikacja
Piękne wykonanie materiał wszystko jest cudowne ❤️
wszystko na najwyższym poziomie :)
Wszystko zgodnie z opisem 👍