Certyfikat dla superkoszyk.pl

05.07.2012 r.
04.07.2018 r.

Opinie o superkoszyk.pl

4.94/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 214 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 4 301 opinii.

Towar szybko dotarł ale na 5 zapasów mydła w płynie jedno pękło i się wylewało. Można by tego uniknąć jakby były zapakowane w osobnym kartonie a nie leżały luzem koło 2 litrowych silanów. Poza tym ok

Jak wyżej wszystko super:)

Super :)

Ogólnie sklep jest godny polecenia i zamówienia realizowane są terminowo. Zdarza się jednak, że w rzeczywistości brakuje towaru, który teoretycznie jest dostępny (pracownik dzwoni w takim przypadku proponując zamiennik). Ponadto towar pakowany jest w mocno nadmiarowe kartony i wypełniany pociętą tekturą stanowiącą około 75 objętości paczki. Niedopracowane jest korzystanie z kodów jednorazowych.

Super fantastyczny sklep internetowy mega przyjazny szybki i dobrze zaopatrzony. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Super sklep. Polecam

pozytyw

Towar zgodny z opisem, porządnie zapakowany i do tego niespodzianka czyli gratis i jeszcze jakiś rabacik. Szybka wysyłka. Jestem zadowolona z zakupów w superkoszyk.pl

zakupy w tym sklepie to przyjemność

polecam sklep, solidny i rzetelny, duzy wybór towarów

wszystko ok

Bardzo szybka wysyłka, atrakcyjne ceny. Towar rewelacyjnie zapakowany. Atrakcyjne gratisy. Dbałość o klienta. Pełen profesjonalizm.

towar zgodny z opisem bardzo szybka dostawa

polecam.

Bardzo dobra obsługa zamówienia, korzystam regularnie, zawsze wszystko w porządku, dobra bieżąca informacja.

Towar zgodny z opisem, duży wybór i błyskawiczna realizacja zamówienia. Polecam zakupy w tym Sklepie .

Super sklep zawsze miła i szybka obsługa jestem w pełni zadowolona :-)

Wszystko w porządku. Ekspresowa dostawa... Polecam

Byłam zaskoczona, że tak szybko Bez pomyłek, problemów.

Bez zastrzeżeń. Jestem b.zadowolona

Nie ma co komentować:jesteście świetni

Dobry sklep,duzy wybor,przestepne ceny i szybka dostawa.

Bardzo szybko otrzymałam zamówione produkty, najszybszy jest superkoszyk.
Dziekuję i napewno jeszcze skorzystam z ofert.

Szybka dostawa, na drugi dzień po wpłynięciu przelewu, towar zg. z zamówieniem, zapakowany profesjonalnie, śledzenie przesyłki, dodatkowo kosmetyki za pół ceny, prezent GRATIS, miły gest. Lepiej być nie może.

Jak zawsze szybko i bezproblemowo.

Bardzo udane zakupy bez wychodzenia z domu

Błyskawiczna dostawa,wszystko czego potrzebuję mogę mieć bez latania po sklepach.Polecam.Korzystam i jestem bardzo zadowolona.

JAK ZWYKLE BARDZO SZYBKA DOSTAWA

Przesłana woda destylowana przeciekała z opakowania (najprawdopodobniej z winy firmy kurierskiej) Reakcja na zgłoszony problem była natychmiastowa i przesłany został nowy produkt. Obsługa klienta na medal!

TO CO CHCĘ SZYBKO I WYGODNIE...

Super ,polecam.

Wszystko w jak najlepszym porządku.. z resztą nie pierwszy raz :)

Jestem zadowolona z towaru i obsługi

Jest w porządku.

Bardzo ciężko było potwierdzic zamowienie albo serwer nie odpowiadał albo byly jakies problemy od 16- 18 probowalam potwierdzic zamowienie.

Polecam Bardzo dobre zaopatrzenie - duży asortyment produktów,
rewelacyjne ceny.
Szybka realizacja zmówienia jak również dostawa.

Szybko i sprawnie. Serdecznie polecam

Kolejny raz robię zakupy i kolejny raz sie nie zawiodłam.Polecam

Towar zgodny z opisem, paczka super zapakowana. Małe ale do Paczka48, do błyskawicznych ta forma przesyłki to nie należy.

Wszystko bardzo sprawnie poszło.

superkoszyk.pl opinie klientów

superkoszyk.pl

superkoszyk.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.07.2012 r.

ul. WARYNSKIEGO, nr 26, lok. ---
16-400 SUWAŁKI
Tel: 800 700 755
Fax: 87 563 00 07
sklep@superkoszyk.pl
superkoszyk.pl

ADELAIDA Grygieńć Spółka Jawna sp. j.
ul. WARYNSKIEGO, nr 26, lok. ---
16-400 SUWAŁKI
Tomasz Grygieńć
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z superkoszyk.pl.