edukram.pl

Opinie (91) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (190)

Ważny od: 25 mar 2021
edukram.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybki kontakt telefoniczny, bardzo! miła obsługa, przejrzysta strona internetowa. Kupuję u Państwa prenumeraty dla różnych dzieci w rodzinie, z rożnymi adresami i nigdy z niczym nie miałam problemu. Bardzo cenię sobie opcję prenumerat półrocznych, dają szansę na zapoznanie się z wybranym czasopismem i nie rujnuja portfela jedną wielką opłata za cały rok. Dlatego kontynuujemy prenumeratę "Kumpla", a nie "Małych charakterów" (w przeciwieństwie do tego wydawnictwa nie zamęczacie klientów telefonami wciskającymi dodatkowe warsztaty i materiały, w dodatku ze średnio miła obsługą).

25 wrz 2023
Zamówiłam zestaw arkuszy egzaminacyjnych z angielskiego, a sklep przysłał mi bryk z polskiego i matematyki. Nie polecam tego sklepu.

Opinie nt. sklepu edukram.pl

Zamówienie złożone 19.02., do dzisiaj tj. 01.03. nie otrzymałam przesyłki
Przesyłka nie została dostarczona
25 wrz 2023
10 paź 2023
Szanowna pani Magdaleno, proszę złożyć reklamację albo napisać o pomyłce na adres prenumerata@cogito.com.pl, arkusze doślemy niezwłocznie. Z poważaniem, Alina Kuźmina
MC
Marta C.
Zielona Gora
27 lip 2023
Odbierać telefony i odpisywać na mejle, bo nie można się z Wami w żaden sposób skontaktować w razie problemów. M.Ch
10 paź 2023
Będę wdzięczna za wskazanie adresu mailowego, na który pani pisała i nie otrzymała odpowiedzi. Numer kontaktowy to: kom.: +48 515 359 321 Z poważaniem. Alina Kuźmina
12 wrz 2023

brak otrzymania miesiecznikow

Dzien dobry, zamówionych miesięczników jeszcze nie otrzymalam. Zatem negatywna opinia
10 paź 2023
Szanowna Pani, zamówiony towar wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu dowodu płatności, niestety, nie mamy wpływu na klienta, jakiego dostawcę wybiera, kuriera, paczkomat, czy Pocztę Polską. Szybkość dostawy niestety czasami nie spełnia żadnych standardów, możemy jedynie złożyć reklamację. Mam nadzieję, że czasopisma do pani dotarły. Z poważaniem, Alina Kuźmina
16 paź 2023
Nie otrzymałam jeszcze zamówienia.
7 lis 2023
Dzień dobry, proszę dać znać co z zamówieniem. Z poważaniem, sklep edukram.pl