edukram.plOpinie

edukram.pl - Edukacja, rozrywka, książki

Szukasz czasopism edukacyjnych? Już niedługo egzamin w ósmej klasie, matura? Sklep edukram.pl został stworzony dla wszystkich poszukujących łatwego i szybkiego dostępu do materiałów edukacyjnych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się prenumeraty czasopism "Cogito", "Victor", "Victor Junior", "Kumpel", a w pismach: testy matematyczne i językowe, arkusze egzaminacyjne, lektury, wypracowania - wszystko, by wiedzieć więcej, umieć więcej, być lepszym. U nas znajdziesz wyselekcjonowane produkty edukacyjne, począwszy od poradników dla dzieci i ich rodziców, pomocy do nauki języków i nie tylko, skończywszy na wartościowych pozycjach książkowych dostosowanych do potrzeb dzieci w wieku szkolnym... Cogito, Victor, Victor-Junior, Kumpel do kupienia od ręki! U nas kupisz wydania specjalne przygotowujące do egzaminu w ósmej klasie i do matury. Co rok publikujemy nowe arkusze i testy do języka polskiego, matematyki, ale też do biologii i chemii, opracowania lektur, testy z języka angielskiego. Z naszymi opracowaniami egzaminy nie będą tak stresujące! Gry edukacyjne, planszowe, rozwijające - zobacz co mamy!
Grupa Cogito sp. z o.o.
Zagójska 7 lok. 5