edukram.pl

Opinie (91) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (190)

Ważny od: 25 mar 2021
edukram.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szybki kontakt telefoniczny, bardzo! miła obsługa, przejrzysta strona internetowa. Kupuję u Państwa prenumeraty dla różnych dzieci w rodzinie, z rożnymi adresami i nigdy z niczym nie miałam problemu. Bardzo cenię sobie opcję prenumerat półrocznych, dają szansę na zapoznanie się z wybranym czasopismem i nie rujnuja portfela jedną wielką opłata za cały rok. Dlatego kontynuujemy prenumeratę "Kumpla", a nie "Małych charakterów" (w przeciwieństwie do tego wydawnictwa nie zamęczacie klientów telefonami wciskającymi dodatkowe warsztaty i materiały, w dodatku ze średnio miła obsługą).

25 wrz 2023
Zamówiłam zestaw arkuszy egzaminacyjnych z angielskiego, a sklep przysłał mi bryk z polskiego i matematyki. Nie polecam tego sklepu.

Opinie nt. sklepu edukram.pl

MC
Marta C.
Zielona Gora
27 lip 2023
Odbierać telefony i odpisywać na mejle, bo nie można się z Wami w żaden sposób skontaktować w razie problemów. M.Ch
Odpowiedź ze sklepu edukram.pl
10 paź 2023
Będę wdzięczna za wskazanie adresu mailowego, na który pani pisała i nie otrzymała odpowiedzi. Numer kontaktowy to: kom.: +48 515 359 321 Z poważaniem. Alina Kuźmina