Certyfikat dla Sklep Canifel Pl

17.11.2014 r.
16.11.2018 r.

Opinie o Sklep Canifel Pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 230 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Terminowo i punktualnie. Paczka nienaruszona.

Towar doskonałej jakości, ładnie zapakowany, natomiast wysyłka trwa dość długo.

Sklep godny polecenia,zamawiałam juz drugi raz i jestem bardzo zadowolona......towar pięknie zapakowany a kontak ze sklepem expresowy

Rewelacyjna klatka i posłanie, moja suczka uwielbia tam spać. Szybka wysyłka i dobry kontakt, polecam wszystkim.

dziekuje za kalteczke i wozek,takich sprzedawców powinno byc wiecej,profesjonalizm w kazdym calu.

Polecam sklep

Produkty świetnej jakości. Kontakt ze sklepem rewelacyjny. Przemiła obsługa. Bardzo polecam

Sklep godny polecenia.

Polecam bardzo:) wszystko szybko i profesjonalnie:)

Pakowany przez Przemka.

Towar wysokiej jakości, obsługa kompetentna i bardzo uprzejma. Polecam

Szybko, gładko i przyjemnie. Polecam tym bardziej że musiałam na szybko zamówić wszystko dla nowego psiego domownika.

POLECAM

Zupełnie przypadkiem odkryłam ten sklep.Jestem bardzo zadowolona, bo poszukiwane przeze mnie szampony miały dużo niższą cenę niż u innych sprzedawców, do tego realizacja zamówienia przebiegła perfekcyjnie. Myślę, że jeszcze tu wrócę. Dziękuję i pozdrawiam
Anna

Przyjemna i serdeczna obsługa klienta, dostawa prawie natychmiastowa (24-48h). Z wymianą towaru też nie było problemu, gorąco polecam.

Zakupiona klata jest strzałem w 10 dla naszego Skipera ( mieszaniec w typie Border Collie/Karel). Klatka wytrzymała, łatwo się ją składa, dobrze wykonana, solidna. Gorąco polecam

Adresówki dla psów wykonane bardzo starannie, po prostu cudne. Pan Przemek zapakował przesyłkę bardzo starannie. Zamówienie dotarło bez problemu.

Jestem bardzo zadowolona :-)

Duzy asortyment, szybka dostawa, paczka zapakowana bezpiecznie a kontakt z obsluga klienta w razie ewentualnych problemow - bardzo sprawny. Serdecznie polecam.

Dobry kontakt telefoniczny. Ekspresowa dostawa.

Bardzo dobre i profesjonalne podejście. Towar dobrze zabezpieczony w transporcie. Polecam.

Polecam :)

Profesjonalna obsługa, bardzo miły kontakt oraz bardzo szybka wysyłka.

Polecam sklep. Konkurencyjne ceny, produkty dobrej jakości, błyskawiczna wysyłka. Z pewnością nie jeden raz skorzystam z ich oferty.

Serdecznie polecam

Kontakt bardzo dobry, dostawa błyskawiczna. Karma bdb jakości, naprawdę mięsna - "efekty końcowe" małe i zwięzłe.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Bez zarzutu

Wszystko super

dostawa troche długa, ale to pewnie przez to, że akurat trafiłam na święto 15.08 , kamizelka super :)

Very satisfied with service and goods. Delivery was fast and without any issues, although the delivery time options are not the best in case you are working 08:00-16:00.

Pokrowiec na klatkę wykonany ok, ale dość cienki i "zwiewny" na zdjęciu wygląda na bardziej stabilny i sztywny, zobaczymy jak się będzie sprawdzał

Wszystko bez zastrzeżeń

Zawieszka bardzo ladna ,solidna . Czas realizacji zgodnie z opisem,informacja o etapach zamówienia na biezaco. Polecam

Produkt wysokiej jakości, spełnia oczekiwania w 100. Zdecydowanie polecam.

Minus natomiast dla firmy dostawczej, podany termin dostawy zmieniono w ostatniej chwili, przez co przepadł mi cały dzień na oczekiwanie przesyłki aby wieczorem dowiedzieć się, że przyjdzie jednak następnego dnia.

Sklep Canifel Pl opinie klientów

Sklep Canifel Pl

Sklep Canifel Pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.11.2014 r.

Powstańców Wlkp. 5

62-040 Puszczykowo
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:300993380
Dorota Wirska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Sklep Canifel Pl.