Certyfikat dla Sklep Canifel Pl

17.11.2014 r.
16.11.2017 r.

Opinie o Sklep Canifel Pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 231 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Very satisfied with service and goods. Delivery was fast and without any issues, although the delivery time options are not the best in case you are working 08:00-16:00.

Pokrowiec na klatkę wykonany ok, ale dość cienki i "zwiewny" na zdjęciu wygląda na bardziej stabilny i sztywny, zobaczymy jak się będzie sprawdzał

Wszystko bez zastrzeżeń

Zawieszka bardzo ladna ,solidna . Czas realizacji zgodnie z opisem,informacja o etapach zamówienia na biezaco. Polecam

Produkt wysokiej jakości, spełnia oczekiwania w 100. Zdecydowanie polecam.

Minus natomiast dla firmy dostawczej, podany termin dostawy zmieniono w ostatniej chwili, przez co przepadł mi cały dzień na oczekiwanie przesyłki aby wieczorem dowiedzieć się, że przyjdzie jednak następnego dnia.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAWIESZKI. ZACHĘCAM DO ZAKUPÓW

Wszystko pierwsza klasa

ffgff

Baaardzo szybko zrealizowane zamówienie. Towar pierwszej jakości.

Pollecam

super, bardzo polecam sklep - ja i moje czworonogi :)

Drogi ale dobry

Zakupione szelki są niestety lekko przymale(w obwodzie idealne, ale niestety Boksery maja wysunięta klatkę piersiowa także pas przez nią przechodzący jest minimalnie za krótki) , ale będą da kolejnego psa (za jakiś czas) na dniach będziemy zamawiać większe ;) produkt bardzo dobrej jakości. Napewno będę korzystać z państwa oferty w przyszłości.

Super sklep, polecam

Grawer słabo widoczny.
Dostateczny

wszystko ok polecam

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń do jakości usługi i towaru.

wszystko super

Adresówki ładne i solidne, warte ceny

Szybko, prawidłowo. Polecam

Wszystko przebieglo zgodnie z oczekiwaniami.

Komunikacja ze sklepem bardzo sprawna,towar doszedł planowo i bardzo dobrze zabezpieczony. Polecam

Sklep internetowy wymaga kilku udoskonaleń, ale kontakt telefoniczny za to nadrabia. Ogólnie transakcję oceniam mega pozytywnie.

Dostawa towaru szybka, bez problemów, towar taki, jak w opisie. Polecam

Super obsługa, gotowość pomocy przy dokonywania wyboru, doskonała znajomość potrzeb pupila i właściciela :)

Polecam serdecznie

przesyłka była duża i ciężka, więc pan kurier nie mógł jej wnieść sam, to nie jest wina sklepu, ale taka tylko mała podpowiedź, by może uprzedzać klientów, by to wzięli pod uwagę :)) a poza tym super.

wszystko super :)

Wszystko ok. Niestety ups nie dotrzymuje potwierdzonego terminu dostawy (ale to nie wina sklepu)

Klatka super. Fajnie, że dostarczona została oferta w formie katalogu.

Bez uwag. Terminowo, towar zgodny z opisem (ładnie opakowany).

Wszystko zostalo zrealizowane expresowo.

Bardzo dobrze

polecam

Profesjonalna obsługa klienta i wysokiej jakości towar za adekwatną cenę.

Jestem bardzo zadowolona. Jedynie informacje na stronie kuriera dostarczającego przesyłkę pozostawiają wiele do życzenia. Dostawa była zaplanowana na piątek, a na koniec dnia w piątek UPS zmienił termin dostawy na poniedziałek. Dalej dostawa przebiegła już bez zastrzeżeń.

Wszystko szybko, sprawnie i zgodne z opisem.

Bardzo fajny sklep z ciekawa oferta Na pewno jeszcze wroce

Sklep Canifel Pl opinie klientów

Sklep Canifel Pl

Sklep Canifel Pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.11.2014 r.

Powstańców Wlkp. 5

62-040 Puszczykowo
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:300993380
Dorota Wirska
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z Sklep Canifel Pl.