zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1002) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1427)

Ważny od: 2 sie 2022
zdrowapaczucha.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówiłem kwasek cytrynowy.Po dwóch dniach paczka przyszła. Wszystko było idealne szybka dostawa ,dobry towar cena bardzo przystępna. Możliwość kontaktu z dostawca w razie potrzeby. Zamierzam częściej korzystac i zamawiać produkty że zdrowejpaczuchy. Sebastian Rosada
BR

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

Pozytywna ocena względem załatwienia sprawy przez Sprzedawcę, lecz negatywna dla firmy kurierskiej tj. Poczty polskiej. Jeden pojemnik ma pęknięte dno i pół soli się wysypało. Jest to skutek rzucania paczkami przez kurierów.
Jak dla mnie Firma wymusza odbiór przesyłki jeżeli nawet ktoś rezygnuje na drugi dzień nie ma możliwość anulowania . Nie polecam !
Świeczka, która dotarła była w okropnym stanie, wosk był rozsypany po całym pudełku. Ubrudzona z wierzchu i nieestetycznie wyglądała a miała być prezentem. Świeczka po chwili od zapalenia gaśnie, probowalqm kilkukrotnie.zamawiałam świeczkę z napisem Wieczór z prosecco. Trafiła do kosza. Masakra, nie polecam
Pojemnik z solą przyszedł pęknięty, sama Sol jest super, ale pęknięte opakowanie musiałam zabezpieczyć streczem.
Nadal paczka do mnie nie dotarła. Od 5 marca jest w trakcie przygotowań. Nadal czekam.
17 lut 2024
Paczka nie doszła. Nie było jej w paczkomacie.
Wiaderka z solą dotarły uszkodzone
16 sty 2024
strasznie długi czas oczekiwać na wysyłkę. dopiero po telefonicznym kontakcie udało się przyspieszyć. nawet nikt nie poinformował, że pewne rzeczy są nie dostępne gdyby nie mój telefon. takie rzeczy są niedopuszczalne jak dla mnie w dzisiejszych czasach. niestety nie polecam.

Nie staranne zapakowanie przesylki

Szybka realizacja to plus, ale zamówienie nie starannie spakowane. Zamówiłam sól, duże 5kg i 3 mniejsze wiaderka po 2.8kg. Polowa mniejszego wiadra wysypała się do pudla z zamówieniem, sól miałam wszędzie. Nie fajnie!
Długi czas oczekiwania. Zamówiłam prezenty, lecz nie przyszły na czas i do tej pory jeszcze ich nie mam 😔
26 sty 2024
10 dzień a paczki dalej nie ma
21 sty 2024
Wysyłka powyżej 24h
10 sty 2024

Zbyt wolna wysyłka

Wysyłać szybciej paczki,a potem pytać czy się spodobały produkty....u mnie było na odwrót najpierw przesłany był email z pytaniem o jakość produktów 😂a potem została paczka wysyłana
4 sty 2024
Nie polecam, z 5 różnych rodzajów zamówionych produktów, tylko jedno nadaje się do spożycia ... Zamiast chrupkie owoce liofilizowane otrzymałam gumowe!
8 sty 2024
Nikomu nie poleca!!!!! bardzo niekompetentne Osoby. Zero informacji o tym ze produkty są niedostępne . Totalna porażka jak dla mnie .
5 sty 2024

Czas wysyłki to 24 h… zamowilam w…

Czas wysyłki to 24 h… zamowilam w niedziele wieczorem z nadzieją ze dojdzie szybko. Przyszło dopiero w piątek.
Zamówilem 3 paczki truskawek , nie są do jedzenia, stechniete , wilgotne.
6 sty 2024
Brak dostawy zamówienia, brak odpowiedzi na zapytania
Nie to zamówiłam, co dostałam Masakra!
10 sty 2024
Wystawić mi prawidłową fakturę