zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1010) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1438)

Ważny od: 2 sie 2022
zdrowapaczucha.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówiłem kwasek cytrynowy.Po dwóch dniach paczka przyszła. Wszystko było idealne szybka dostawa ,dobry towar cena bardzo przystępna. Możliwość kontaktu z dostawca w razie potrzeby. Zamierzam częściej korzystac i zamawiać produkty że zdrowejpaczuchy. Sebastian Rosada
BR

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

BR

Polecam zdrowapaczuche

Przesyłka szybka, towar bardzo dobrze zapakowany, nieuszkodzony. Co do jakości przekonam się po użyciu. polecam.
polecam sprzedającego, szybko, sprawnie , informacja dostateczna , polecam produkty naturalne ,które zamówiłam
23 mar 2024
Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę, dobrze zapakowana. Kontakt dobry, kurier sympatyczny i grzeczny
Przesyłka sprawnie dostarczona i zabezpieczona. Produkt w trakcie spożywania (póki co testowany).
Świetne produkty w dobrej cenie, bardzo dobrze opakowane i szybko przysłane. Wszystko super :-)
JM
Janusz M.
Katowice

Zamówione produkty bezpiecznie dotarły w solidnej paczce a zioło gojnika bardzo dobrej jakości.
wszystko jest super, jestem bardzo zadowolony i terminem i obsługą. Gorąco polecam.
Wszytko było na najwyższy poziomie, szybka realizacja, polecam z czystym sumieniem
Błyskawiczna obsługa, super kontakt i doskonały produkt. Polecam!!!
Polecam serdecznie, fantastyczne zapachy i ekspresowa dostawa👍
Szybka dostawa, profesjonalnie zapakowany towar. Polecam 🙂
Kocham tę stronę a pasta z migdałów to moja nowa miłość🥰
Szybki i łatwy sposób zamówienia. Krótki termin dostawy.
Wszystko OK ,szybko i sprawnie . Pełna satysfakcja :)
Bardzo ładnie zabezpieczona paczka.Jestem zadowolny.
wszystko sprawnie,szybko,zgodność towaru z opisem
Szybka obsługa paczka dobrze zabezpieczona.
30 mar 2024
Mąż zawsze u was zamawia j ja też polecam
Produkty dobrej jakości. Szybka przesyłka