dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

26.04 zamówiłam lampion, miał być za miesiąc.30.05 zapytałam o przesyłkę, otrzymałam odp, że towar będzie za kolejny miesiąc. Oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował, dopiero jak wysłałam zapytanie, to dowiedziałam się o braku towaru, za który zapłaciłam z góry. Zdecydowanie nie polecam!
Towar jakościowo nie jest 100%.
Na fotografii jest inny kolor i ogólny wygląd deski,a otrzymałam deski o innym wyglądzie i o wiele ciemniejsze.Szkoda.Te na zdjęciu bardziej mi się podobają.
szybka, sprawna obsługa zamówienia, produkt (stolik kawowy) zgodny z oczekiwaniami i zdjęciem/opisem na stronie sklepu, bardzo dobra jakość!
Możliwość rozmowy z osobą która pomoga przy składaniu zamówienia,doradzi,wysłucha co jest potrzebne.Jest O.k.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dostarczony mebel nie budzi żadnych zastrzeżeń - trzymajcie tak dalej!
Szybka dostawa, dobrze zapakowany towar, stół taki jak na zdjęciach i w opisie - polecam!
Bardzo ładna ozdoba ściany i pokoju. W rzeczywistości wygląda lepiej niz na fotografii.