dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

Wczoraj
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam
Towar zgodny jak na zdjęciu szybka dostawa polecam
Produkt dobrze wykonany, duża ilość haczyków oraz super cena. Polecam
Kolejna dostawa z tego sklepu z b. szybką wysyłką, dobrze (aż za dużo folii) zapakowana żeby coś się nie zniszczyło. Mam kupony rabatowe po 50 zł i tylko szkoda, że mogę je wykorzystać przy zakupach powyżej 300 zł a moje są każdorazowo mniejsze. Lepiej gdyby kwoty się sumowały.
Bardzo szybko realizacja zamówień. Towar z górnej półki w stosunku do ceny.
produkt, czas realizacji i dostarczenia, zapakowanie i zabezpieczenie produktu
Szybka realizacja zamówienia.
Towar w porządku szybka wysyłka tak jak oczekiwałam
Ładne i praktyczne
Kultura Kuriera, szybka dostawa i przystępna cena
Transakcja przebiegła bez zarzutu, bardzo szybko przyszły zamówione produkty. Zamówione przedmioty zgodne z oczekiwaniem. Wystawiam szkolną 6 :)
Wszystko super. Polecam !!!