dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

26.04 zamówiłam lampion, miał być za miesiąc.30.05 zapytałam o przesyłkę, otrzymałam odp, że towar będzie za kolejny miesiąc. Oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował, dopiero jak wysłałam zapytanie, to dowiedziałam się o braku towaru, za który zapłaciłam z góry. Zdecydowanie nie polecam!
Żadna przesyłka nie trafiła na wskazany w zamówieniu adres.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Ryszardzie, jeszcze raz bardzo przepraszamy za brak możliwości zrealizowania zamówienia w wyznaczonym terminie. Niestety dostawa się opóźniła. Producent miał problemy logistycznie - o czym od razu Pana poinformowaliśmy. Jeśli zdecyduje się Pan na zaproponowaną rekompensatę - prosimy o kontakt :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponowie - zespół DekoracjaDomu.pl
Prosze dostarczyć towar. Nie mogę ocenić czegoś, czego jeszcze nie dostalam.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Aleksandro, zamawiała Pani produkt z dłuższym terminem realizacji zamówienia, o czym informowaliśmy podczas składania zamówienia. Cieszymy się jednak, że towar dotarł do Pani w wyznaczonym terminie. Prośba o wystawienie opinii jest wysyłana automatycznie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
dostawa ok . Niestety towar jest uszkodzony ( pogięcia i zarysowania ) oraz odbarwienia na tarczach luster . Ponadto po wypakowaniu z pudła ( nie było uszkodzone) lustro było bardzo zakurzone i brudne - dwie tarcze odklejone. To skandal. tak się nie działa . gdybym otworzył przy kurierze to bym nie odebrał - to był jednakże prezent. Najadłem się wstydu. Przykre i irytujące bo wiele razy z takiej formy zakupu korzystałem.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Zbigniewie prosimy o złożenie nam reklamacji oraz wysłanie zdjęć uszkodzeń. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie z tej sytuacji. Pozdrawiamy - Zespół DekoracjaDomu.pl
To jakaś porażka. Nigdy więcej zamówień w tym sklepie . Zamówiłam kokardę velvet, której jakość jest bardzo średnia. Samochód led to klapa totalna . Brokat to się wysypywał z pudełka a jedna narta była jakby pęknieta. Także rozczarowanie totalne, liczyłam na lepsze rzeczy niż od przeciętnego chińczyka.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Natalio bardzo nam przykro, że jakość produktów nie spełniła Pani oczekiwań. Ozdoba - samochód jest wykonana z wykorzystaniem brokatu i jak każdy produkt z brokatem może niestety się w transporcie obsypać. Po zdjęciu ozdoby - nart, nie możemy stwierdzić uszkodzenia tego produktu. Przy uszkodzeniach, które Pani opisuje należy złożyć reklamację do sprzedawcy. Nie dostaliśmy drugiej szansy, a moglibyśmy wymienić produkty na nieuszkodzone. Pomimo nieudanej transakcji bardzo dziękujemy za opinie, gdyż przyczyniają się one do polepszania jakości asortymentu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Opis towaru zgodny z jego wykonaniem
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Bogdanie, lustro jest wykonane z naturalnego drewna, więc mogą występować naturalne sęki i nie stanowią one wady produktu ;) Taki wygląd jest również prezentowany na zdjęciach w naszej ofercie. Informowaliśmy, że ma Pan prawo do zwrotu produktu. Pozdrawiamy - zespół Dekoracjadomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Karolino, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań, serdecznie prosimy o złożenie reklamacji i kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Katarzyno, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań, serdecznie prosimy o złożenie reklamacji i kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl