dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

Towar jakościowo nie jest 100%.
Zamówiłam 2 produkty w dwóch różnych terminach i okazało się że za każdym razem produkt był już niedostępny.Jestem rozczarowana waszym sklepem. Pozdrawiam. Barbara
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Barbaro, dostępność produktu jest określana na stronie przy każdym produkcie. W przypadku braku produktu i oczekiwania na dostawę jest również możliwość zamówienia produktu i rezerwacji z kolejnej dostawy, informacja o tym jest przekazywana klientowi podczas zamówienia. Bardzo nam przykro, że trafiła Pani akurat na czas, kiedy produkt się wyprzedał, a czas oczekiwania był dla Pani zbyt długi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
Niedomalowane elementy
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Bożeno, zapraszamy do złożenia reklamacji na zakupiony produkt. Wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie tej reklamacji. Pozdrawiamy - DekoracjaDomu.pl
pobieracie Państwo opłatę za szybką wysyłkę w Moim przypadku nie mało 140,00 zł przy takim zakupie jaki zrobiłam, dostawa w ciągu 24 godzin napis przy towarze i zamówieniu. a tu klops prawie tydzień czekałam na dostawę. Proszę pisać prawdę , wprowadzacie klientów w błąd. A jeszcze podwyższenie ceny stolika gdzie wszędzie wchodzi BLACK Friday mało fajne.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie w dostarczeniu przesyłki, która wynikała z opóźnienia dostawy od producenta, o której informowaliśmy po zakupie. Cena stolika przed dokonaniem przez Państwa zamówienia nie została podwyższona ze względu na Black Friday, ale z racji podwyższenia kosztów zakupu produktu z nowej dostawy oraz kosztów transportu przez producenta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Ławka postawiona w kącie prezentuje się nieźle. Wyeksponowana , doświetlona lampą lub słońcem znacznie gorzej. Elementy chromowane (pomijając, że bardzo brudne przy dostawie) wykonane siermiężnie (szlifowania spawów gładkie ,ale pofalowane). Chrom z wieloma ryskami niedający się wypolerować. Transakcja z dostawą OK
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Macieju, prosimy o złożenie reklamacji oraz poparcie jej zdjęciami - wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiamy - zespół DekoracjaDomu.pl
Obydwa stojaki na kwiaty miały obdrapaną farbę, co znacznie je szpeci. Dodatkowo jeden ze stojaków nie jest stabilny, jest delikatnie krzywy.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Moniko, bardzo prosimy o złożenie reklamacji i przesłanie zdjęć uszkodzeń, które prawdopodobnie powstały w transporcie. Będziemy mogli na tej podstawie zająć się wymianą produktów. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt - DekoracjaDomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Beato, nie otrzymaliśmy reklamacji po zrealizowaniu zamówienia - prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia obniżonej oceny. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - Zespół Dekoracja Domu :)