dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

26.04 zamówiłam lampion, miał być za miesiąc.30.05 zapytałam o przesyłkę, otrzymałam odp, że towar będzie za kolejny miesiąc. Oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował, dopiero jak wysłałam zapytanie, to dowiedziałam się o braku towaru, za który zapłaciłam z góry. Zdecydowanie nie polecam!
Towar jakościowo nie jest 100%.
Żadna przesyłka nie trafiła na wskazany w zamówieniu adres.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Ryszardzie, jeszcze raz bardzo przepraszamy za brak możliwości zrealizowania zamówienia w wyznaczonym terminie. Niestety dostawa się opóźniła. Producent miał problemy logistycznie - o czym od razu Pana poinformowaliśmy. Jeśli zdecyduje się Pan na zaproponowaną rekompensatę - prosimy o kontakt :) Pozdrawiamy i zapraszamy ponowie - zespół DekoracjaDomu.pl
Zamówiłam 2 produkty w dwóch różnych terminach i okazało się że za każdym razem produkt był już niedostępny.Jestem rozczarowana waszym sklepem. Pozdrawiam. Barbara
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Barbaro, dostępność produktu jest określana na stronie przy każdym produkcie. W przypadku braku produktu i oczekiwania na dostawę jest również możliwość zamówienia produktu i rezerwacji z kolejnej dostawy, informacja o tym jest przekazywana klientowi podczas zamówienia. Bardzo nam przykro, że trafiła Pani akurat na czas, kiedy produkt się wyprzedał, a czas oczekiwania był dla Pani zbyt długi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
Prosze dostarczyć towar. Nie mogę ocenić czegoś, czego jeszcze nie dostalam.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Aleksandro, zamawiała Pani produkt z dłuższym terminem realizacji zamówienia, o czym informowaliśmy podczas składania zamówienia. Cieszymy się jednak, że towar dotarł do Pani w wyznaczonym terminie. Prośba o wystawienie opinii jest wysyłana automatycznie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
Czekam ponad tydzień brak info realizacji.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Agato zamawiała Pani produkt z dłuższym terminem realizacji. Informacja o terminie była podawana podczas zamawiania przez Panią produktu na stronie oraz podczas podsumowania. Dodatkowo wysłaliśmy maila z przypomnieniem. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
Niedomalowane elementy
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Bożeno, zapraszamy do złożenia reklamacji na zakupiony produkt. Wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie tej reklamacji. Pozdrawiamy - DekoracjaDomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Hanno, złożyliśmy reklamację do producenta oraz drobiazgowo sprawdziliśmy całą dostawę. Prosimy o przesłanie zdjęć wad produktu - będziemy mogli się odnieść do Pani opinii. Pozdrawiamy - DekoracjaDomu.pl
dostawa ok . Niestety towar jest uszkodzony ( pogięcia i zarysowania ) oraz odbarwienia na tarczach luster . Ponadto po wypakowaniu z pudła ( nie było uszkodzone) lustro było bardzo zakurzone i brudne - dwie tarcze odklejone. To skandal. tak się nie działa . gdybym otworzył przy kurierze to bym nie odebrał - to był jednakże prezent. Najadłem się wstydu. Przykre i irytujące bo wiele razy z takiej formy zakupu korzystałem.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Zbigniewie prosimy o złożenie nam reklamacji oraz wysłanie zdjęć uszkodzeń. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie z tej sytuacji. Pozdrawiamy - Zespół DekoracjaDomu.pl
pobieracie Państwo opłatę za szybką wysyłkę w Moim przypadku nie mało 140,00 zł przy takim zakupie jaki zrobiłam, dostawa w ciągu 24 godzin napis przy towarze i zamówieniu. a tu klops prawie tydzień czekałam na dostawę. Proszę pisać prawdę , wprowadzacie klientów w błąd. A jeszcze podwyższenie ceny stolika gdzie wszędzie wchodzi BLACK Friday mało fajne.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie w dostarczeniu przesyłki, która wynikała z opóźnienia dostawy od producenta, o której informowaliśmy po zakupie. Cena stolika przed dokonaniem przez Państwa zamówienia nie została podwyższona ze względu na Black Friday, ale z racji podwyższenia kosztów zakupu produktu z nowej dostawy oraz kosztów transportu przez producenta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Ławka postawiona w kącie prezentuje się nieźle. Wyeksponowana , doświetlona lampą lub słońcem znacznie gorzej. Elementy chromowane (pomijając, że bardzo brudne przy dostawie) wykonane siermiężnie (szlifowania spawów gładkie ,ale pofalowane). Chrom z wieloma ryskami niedający się wypolerować. Transakcja z dostawą OK
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Macieju, prosimy o złożenie reklamacji oraz poparcie jej zdjęciami - wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Pozdrawiamy - zespół DekoracjaDomu.pl
To jakaś porażka. Nigdy więcej zamówień w tym sklepie . Zamówiłam kokardę velvet, której jakość jest bardzo średnia. Samochód led to klapa totalna . Brokat to się wysypywał z pudełka a jedna narta była jakby pęknieta. Także rozczarowanie totalne, liczyłam na lepsze rzeczy niż od przeciętnego chińczyka.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Natalio bardzo nam przykro, że jakość produktów nie spełniła Pani oczekiwań. Ozdoba - samochód jest wykonana z wykorzystaniem brokatu i jak każdy produkt z brokatem może niestety się w transporcie obsypać. Po zdjęciu ozdoby - nart, nie możemy stwierdzić uszkodzenia tego produktu. Przy uszkodzeniach, które Pani opisuje należy złożyć reklamację do sprzedawcy. Nie dostaliśmy drugiej szansy, a moglibyśmy wymienić produkty na nieuszkodzone. Pomimo nieudanej transakcji bardzo dziękujemy za opinie, gdyż przyczyniają się one do polepszania jakości asortymentu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Obydwa stojaki na kwiaty miały obdrapaną farbę, co znacznie je szpeci. Dodatkowo jeden ze stojaków nie jest stabilny, jest delikatnie krzywy.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Moniko, bardzo prosimy o złożenie reklamacji i przesłanie zdjęć uszkodzeń, które prawdopodobnie powstały w transporcie. Będziemy mogli na tej podstawie zająć się wymianą produktów. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt - DekoracjaDomu.pl
Bądźcie słowni. W ofercie: dostawa w 24H. W rzeczywistości 3 dni :-(
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Stefanie, bardzo przepraszamy za opóźnienie w dostarczeniu produktu, które wynikało z opóźnienia dostawy przez producenta, o czym informowaliśmy po zakupie. Zapraszamy do nas ponownie, tym razem wyślemy bez opóźnień :) Zespół DekoracjaDomu.pl
Opis towaru zgodny z jego wykonaniem
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Bogdanie, lustro jest wykonane z naturalnego drewna, więc mogą występować naturalne sęki i nie stanowią one wady produktu ;) Taki wygląd jest również prezentowany na zdjęciach w naszej ofercie. Informowaliśmy, że ma Pan prawo do zwrotu produktu. Pozdrawiamy - zespół Dekoracjadomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Beato, nie otrzymaliśmy reklamacji po zrealizowaniu zamówienia - prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia obniżonej oceny. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - Zespół Dekoracja Domu :)
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Karolino, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań, serdecznie prosimy o złożenie reklamacji i kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Katarzyno, jeśli produkt nie spełnił Pani oczekiwań, serdecznie prosimy o złożenie reklamacji i kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - DekoracjaDomu.pl