dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

szukałam konkretnego stolika więc wybór miałam dość mały ale w zasadzie kupując chciałabym wiedzieć że jest made in china a nie dopiero zobaczyć na opakowaniu problem z płatnością paypo dla nowego użytkownika, płatność nie została zaakceptowana, a strona poszła dalej, brak możliwości zmiany płatności i nie wiadomo co zrobić
Kolejna dostawa z tego sklepu z b. szybką wysyłką, dobrze (aż za dużo folii) zapakowana żeby coś się nie zniszczyło. Mam kupony rabatowe po 50 zł i tylko szkoda, że mogę je wykorzystać przy zakupach powyżej 300 zł a moje są każdorazowo mniejsze. Lepiej gdyby kwoty się sumowały.
Transakcja przebiegła bez zarzutu, bardzo szybko przyszły zamówione produkty. Zamówione przedmioty zgodne z oczekiwaniem. Wystawiam szkolną 6 :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupionego kwietnika, idealnie pasuje, dobre wykonanie polecam Szybka wysyłka
Zamówiona taca zgodna z opisem, pięknie się prezentuje. Obsługa rzetelna, sprawny transport. Polecam!
produkt, czas realizacji i dostarczenia, zapakowanie i zabezpieczenie produktu
Bardzo szybko realizacja zamówień. Towar z górnej półki w stosunku do ceny.
Produkt dobrze wykonany, duża ilość haczyków oraz super cena. Polecam
Mógłby być stabilniejszy ten płotek ale za te pieniądze i tak jest ok
Polecam, szybka dostawa, dobra jakość produktu w przystępnej cenie.
dostawa niesamowicie szybka,jakość towaru spełnia moje oczekiwania
Bardzo dobra i miła obsługa, bardzo szybka realizacja zamówienia
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z ofertą
Bardzo ciekawe rzeczy i większości w przystępnych cenach
Towar w porządku szybka wysyłka tak jak oczekiwałam
Bardzo dobrej jakości produkt , przepiękne wykonanie
Bardzo ładny produkt, dobra jakość, szybka dostawa.
Towar zgodny jak na zdjęciu szybka dostawa polecam
Kultura Kuriera, szybka dostawa i przystępna cena
... nic dodać nic ująć. Jestem b. zadowolony!