AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś- Logo - Opinie

AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (213)

Ważny od: 14 cze 2021
AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sklep robi bardzo duże wrażenie, a praktycznie - jak wynika z rozmowy telefonicznej - obsługiwany tylko przez dwie osoby. Co ciekawe sklep w 100% polski. Ciekawy projekt jak na warunki polskie i bardzo niskim kapitale. Kibicuję - bo wydaje się, że właściciele sklepu stawiają poprzeczkę bardzo wysoko.

29 paź 2023
Nie otrzymałem zamówienia złożonego 2 tygodnie temu (nr 23286-163826-RJM6SU1Z-487381). Brak również odpowiedzi na próbę kontaktu wysłaną tydzień temu. Strona internetowa sklepu przestała działać.

Opinie nt. sklepu AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś

Zamówienie nie dość że nie doszło w dzień dostawy to ostatecznie nie dotarło w ogóle. Oczekuje zwrotu moich pieniędzy i jak najszybszego kontaktu zwrotnego w tej sprawie.
29 lis 2023
Nie otrzymałam towaru 😥
6 cze 2023
bardzo miła i konkretna obsługa ,doskonale potrafią doradzić i szybko realizują zamówienie - towar świeży ,zgodny z zamówieniem, doskonale zapakowany -- firma uczciwa ,bardzo polecam korzystanie z ich usług
18 wrz 2023

Super herbata

Kupiłam bardzo dobrą herbatę (CEYLON LOYD TEA) w jeszcze lepszej cenie z bardzo szybką dostawą. Polecam wszystkim- konkretna i fachowa obsługa i doradztwo. Pozdrawiam
28 kwi 2023
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pan obsługujący rzetelnie doradził wybór dżemów. Towar dostępny od ręki z możliwością odbioru w ustalonym terminie. Polecam.
3 lip 2023
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka. Wszystkie jajka docierają zawsze nie uszkodzone. Jedyny nieraz minus to zbyt długie oczekiwanie na zamówiony towar.
6 kwi 2023

Nieaktualne zdjęcia

Szybka wysyłka, ale niestety zdjęcie produktu na stronie nie jest zaktualizowane przez co otrzymałam nową wersję produktu, a zależało mi na starej.
Odpowiedź ze sklepu AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś
24 kwi 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staramy się na bieżąco aktualizować dane o produktach wymagane prawem. Jednoznacznym identyfikatorem produktu i gwarantem nienaruszalności jego składu czy objętości/wagi jest kod EAN. Niestety zdarza się tak, że producent nie informują o zmianach w tym zakresie , jak również w zakresie zmian danych na etykiecie nowych opakowań pod tym samym kodem EAN pomimo zobowiązań prawnych. Dlatego proces aktualizacji danych może faktycznie być wydłużony względem wprowadzania produktu przez producentów i importerów do obrotu handlowego. W takiej sytuacji proponujemy dwa rozwiązania: bezpośredni kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za produkt lub skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
11 lip 2023
Profesjonalna obsługa. Pracownik udzielił wszelkich informacji na temat zmówionych produktów. Polecam z całego serducha. Jeszcze tu wrócę.
5 lip 2023
1/bardzo łatwa wymiana worka+stabilne szybkie mocowanie 2/duży,wygodny otwór załadowczy 3/lekka konstrukcja urządzenia 4/dobra cena
20 cze 2023
Wszystko poszło doskonale. Wbrew opiniom sklep sam poinformował o jednodniowym opóźnieniu w wysyłce zapłaconego zamówienia.
1 sie 2023

Wszystko ok

Z polecenia szwagra :) Fajne produkty, w miarę szybka wysylka, ceny ok. Dla jednego produktu na bank tu wrócę :)
19 paź 2023
Sympatyczna obsługa i kontakt bezpośredni. Jednak prośba (dwukrotna) o ocenę przed dostawą była bezsensowna
21 paź 2023
Obsługa przecudowna towar zapakowany idealnie nic nienaruszone dostawa ekspresowa bardzo polecam
16 maj 2023

Towar dostępny z ręki

Książka dostępna z ręki. Zakup przeprowadzony w ciągu kilku godzin. Miło i przyjemnie. Polecam.
16 paź 2023
Na razie nie otrzymalam zamowionego towaru z checie podziele sie opinia gdy go otrzymam
31 sie 2023
Zawsze zamawiam jajka, które przychodzą w całości, bardzo dobrze zapakowana przesyłka!
2 paź 2023
Zawsze jajka docierają nie uszkodzone. Bardzo dobrze zapakowana przesyłka!
10 cze 2023
Super produkty. Super sprzedawca. Gorąco polecam. Profesjonalne podejście.
7 cze 2023
Miły i bezproblemowy kontakt. Kompetentne doradztwo przed zakupem.
6 cze 2023
Szkoda że nie sklep nie obsługuje zamówień w abonamencie...