AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś- Logo - Opinie

AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (213)

Ważny od: 14 cze 2021
AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Sklep robi bardzo duże wrażenie, a praktycznie - jak wynika z rozmowy telefonicznej - obsługiwany tylko przez dwie osoby. Co ciekawe sklep w 100% polski. Ciekawy projekt jak na warunki polskie i bardzo niskim kapitale. Kibicuję - bo wydaje się, że właściciele sklepu stawiają poprzeczkę bardzo wysoko.

29 paź 2023
Nie otrzymałem zamówienia złożonego 2 tygodnie temu (nr 23286-163826-RJM6SU1Z-487381). Brak również odpowiedzi na próbę kontaktu wysłaną tydzień temu. Strona internetowa sklepu przestała działać.

Opinie nt. sklepu AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś

6 kwi 2023

Nieaktualne zdjęcia

Szybka wysyłka, ale niestety zdjęcie produktu na stronie nie jest zaktualizowane przez co otrzymałam nową wersję produktu, a zależało mi na starej.
Odpowiedź ze sklepu AMICO.market - radość zakupów - Sklep online - Odwiedź już dziś
24 kwi 2023
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Staramy się na bieżąco aktualizować dane o produktach wymagane prawem. Jednoznacznym identyfikatorem produktu i gwarantem nienaruszalności jego składu czy objętości/wagi jest kod EAN. Niestety zdarza się tak, że producent nie informują o zmianach w tym zakresie , jak również w zakresie zmian danych na etykiecie nowych opakowań pod tym samym kodem EAN pomimo zobowiązań prawnych. Dlatego proces aktualizacji danych może faktycznie być wydłużony względem wprowadzania produktu przez producentów i importerów do obrotu handlowego. W takiej sytuacji proponujemy dwa rozwiązania: bezpośredni kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za produkt lub skorzystanie z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.