pixel-shop.pl- Logo - Opinie

pixel-shop.pl

Opinie (510) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1905)

Ważny od: 1 kwi 2019
pixel-shop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Udało mi się dorwać figurkę w super przystępnej cenie, a to jak szybki był czas dostawy mnie przy okazji pozytywnie zaskoczył. Polecam gorąco!

3 lis 2023
Cześć, Zamówiłem już kilka boxów: - w jednym koszulka inny rozmiar niż zamówiony, - w drugim pęknięta szklanka, - w trzecim zniszczony karton jednej z figurek, - w czwartym 4 gadżety (5-7 gadzetow zgodnie z reklamą) o wartości podliczając 175zł - zgodnie z informacją niby wartość tego co jest w pudełku przekracza 220zł - dlaczego?

Opinie nt. sklepu pixel-shop.pl

Opakowanie było uszkodzone, na szczęście zawartość nie uległa zniszczeniu. Natomiast jestem zawiedzona, że za taką sumę pieniędzy dostałam raptem cztery przedmioty, które moim zdaniem nie są jakieś ekstra drogie. Niby nie liczy się ilość acz jakość natomiast nie czuję się dobrze potraktowana jako klient.
Odpowiedź ze sklepu pixel-shop.pl
Pani Katarzyno, przykro nam jeżeli produkt nie spełnił Pani oczekiwań. W tej sytuacji zachęcamy do skorzystania z prawa zwrotu produktu. Wysyłka go do nas jest darmowa, instrukcje można znaleźć na naszej stronie.
Towar ładnie zapakowany ale niestety lampka logo sony uszkodzony wlacznik ,raz się zapals raz nie .
Odpowiedź ze sklepu pixel-shop.pl
Panie Robercie, tak jak już pisaliśmy, jeżeli produkt jest uszkodzony. Zachęcamy do złożenia reklamacji, zostanie wymieniony na nowy :)
12 gru 2023
Box totalnie mi sie nie spodobal
24 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu pixel-shop.pl
Panie Arkadiuszu, jaki jest powód negatywnej opinii? Wystąpił jakiś problem z zamówieniem?
Odpowiedź ze sklepu pixel-shop.pl
Pani Klaudio, jaki jest powód negatywnej opinii? Wystąpił jakiś problem z zamówieniem?
5 cze 2023
Brak odpowiedzi na zapytanie do sklepu. Niejasny system zamawiania produktów
27 lip 2023
Dzień Dobry, odpowiedzieliśmy na pytanie :-) Jaki problemy wystąpiły przy składaniu zamówienia?
19 paź 2023
lepiej pakowac xD
2 lis 2023
Figurki pakujemy w 5 warstwowe kartony, jeżeli jednak produkt został uszkodzony, zachęcamy do kontaktu z nami. Zostanie wymieniony na nowy :-)
8 maj 2023