pixel-shop.pl- Logo - Opinie

pixel-shop.pl

Opinie (518) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1936)

Ważny od: 1 kwi 2019
pixel-shop.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Udało mi się dorwać figurkę w super przystępnej cenie, a to jak szybki był czas dostawy mnie przy okazji pozytywnie zaskoczył. Polecam gorąco!

3 lis 2023
Cześć, Zamówiłem już kilka boxów: - w jednym koszulka inny rozmiar niż zamówiony, - w drugim pęknięta szklanka, - w trzecim zniszczony karton jednej z figurek, - w czwartym 4 gadżety (5-7 gadzetow zgodnie z reklamą) o wartości podliczając 175zł - zgodnie z informacją niby wartość tego co jest w pudełku przekracza 220zł - dlaczego?

Opinie nt. sklepu pixel-shop.pl

17 lut 2024
Promocja na walentynki a nie było żadnego gadżetu tematycznego, jakieś pluszowe serce lub inny gadżet związany z walentynkami (w świecie anime, gier i filmów jest mnóstwo takich akcentów) Dodatkowo koszulka rozmiar damski ale skarpetki już rozmiar 44-46. Może są kobiety z takimi stopami ale to raczej rzadki przypadek. Na plus akcent z Harrego Pottera, o który prosiłem w komentarzu
23 gru 2023

Czas realizacji

Kupując produkt na stronie była informacja, że zostanie wysłany tego samego dnia. Następnie otrzymałam maila, że produkt zostanie wysłany w ciągu 24h od daty zamówienia. Ok, są Święta czas oczekiwania może się wydłużyć. Mimo wszystko ten termin został również niedotrzymany i paczka została wysłana później. Nie otrzymałam informacji ze sklepu, że czas realizacji ulegnie zmianie. W efekcie przesyłka, która była prezentem nie dotarła do mnie na czas.

Opakowanie

Wszystko w porządku oprócz opakowania. Lepsze byłoby w pudełku :)