tkaniny.net- Logo - Opinie

tkaniny.net

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1595)

Ważny od: 11 maj 2011
tkaniny.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Piękne materiały dwa razy kupowałam w Tkaniny.net i za każdym razem realizacja zamówienia przebiegła zgodnie z opisem. Materiały na stronie również są dobrze opisane, łącznie z wizualizacją obszaru wzoru (jeśli tkanina jest wzorzysta).

15 sie 2023
Nie ma mojego zamówienia - nie dotarlo do mnie, nie mogę się z państwem skontaktować nikt mi nie odpisuje na messengerze i nie wiem co mam zrobić . Czekam na odpowiedz od kilku dni. nie polecę państwa firmy nikomu

Opinie nt. sklepu tkaniny.net

Doskonaly wybór tkanin. Świetna strona. Czas wysylki nieco dłuższy. Ale i tak to mój ulubiony sklep.
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że czas dostawy jest obecnie opóźniony. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że podobają Ci się nasze produkty.
2 wrz 2023
Udalo sie dobrac zamki kolorem i wielkoscia. Dostawa troche dlugo trwala, ale moze byc.
5 wrz 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię, która pomaga nam ulepszać nasze usługi. Życzymy wiele radości z realizacji projektu.
10 gru 2023
macie bardzo fajne materialy, i podoba mi sie fakt, ze mozna zamowic probki,
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu.
ZNALAZŁAM TO CO CHCIALAM, fajny sposob zeby prezentowac nowosci
19 wrz 2023
Szanowny Kliencie, cieszymy się z Twojej pozytywnej recenzji.
15 sie 2023
Szeroki asortyment tkanin i dobrej jakości, dobra dostawa.
16 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię. Wykorzystujemy te opinie do ulepszania naszych usług, procesów i produktów.
EM
Edyta M.
22 paź 2023

Guziki perłowe

Bardzo sprawna dostawa. Towar zgodny z zamówieniem
23 paź 2023
Szanowny kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej recenzji! Twoje zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas najwyższym priorytetem.
23 paź 2023
Szeroki asortyment dobrej jakości, szybka dostawa.
14 lis 2023
Tkaniny,które kupiłam są piękne.Polecam sklep.
14 lis 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych produktów.
27 wrz 2023
Sklep jak zawsze działa bez zarzutu. Polecam!
28 wrz 2023
16 lis 2023
Profesjonalna obsługa. Doskonały asortyment.
21 lis 2023
20 wrz 2023
Wszystko było w porządku , nie mam uwag
20 wrz 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją recenzję.
12 wrz 2023
Szybko sprawnie zgodnie z opisem
13 wrz 2023
Drogi kliencie, bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i życzymy miłej zabawy z naszymi produktami.
18 wrz 2023
Piękny materiał, szybka dostawa
19 wrz 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów.
AK
ania k.
Dobre tkaniny, szybka dostawa.
super jakosc super współpraca
Konstancin Jezio
10 sie 2023
Szybciej wysyłać.
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Dziękujemy za opinię. W razie potrzeby i możliwości wykorzystujemy takie opinie do ulepszania produktów, usług i procesów.