tkaniny.net- Logo - Opinie

tkaniny.net

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1581)

Ważny od: 11 maj 2011
tkaniny.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sty 2024
Bardzo dobra informacja na temat każdej wybranej tkaniny. Popracujcie nad filtrem wyboru tkanin, w poprzedniej edycji był znacznie lepszy /dawał większą możliwość wyboru/.

15 sie 2023
Nie ma mojego zamówienia - nie dotarlo do mnie, nie mogę się z państwem skontaktować nikt mi nie odpisuje na messengerze i nie wiem co mam zrobić . Czekam na odpowiedz od kilku dni. nie polecę państwa firmy nikomu

Opinie nt. sklepu tkaniny.net

20 wrz 2023
25 wrz 2023
Szanowny kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej recenzji! Twoje zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas najwyższym priorytetem.
14 wrz 2023
18 wrz 2023
Szanowny kliencie, bardzo dziękujemy za recenzję.
30 sie 2023
31 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii i sugestii. Bardzo doceniamy te doświadczenia. Dostarczają nam one informacji o tym, co już robimy dobrze, a co powinniśmy jeszcze zoptymalizować. Twoja opinia pozwala nam stale się rozwijać i oferować jeszcze lepsze usługi.
25 sie 2023
28 sie 2023
Milý příteli DIY, Děkujeme, že jste si našli čas a poskytli nám zpětnou vazbu.
10 sie 2023
15 sie 2023
21 sie 2023
Drogi kliencie, Przykro nam, że nie otrzymałeś listu z próbkami. Ponownie wysłaliśmy próbki na nasz koszt.
21 kwi 2023
Nie dostałam jeszcze przesyłki
27 kwi 2023
Szanowny Kliencie, Wysłaliśmy Pana zamówienie w dniu 11.04. Czas dostawy może wynieść do 10 dni. Przesyłka listowa nie jest zabezpieczona numerem nadania, więc niestety nie możemy udzielić Pani aktualnych informacji o statusie przesyłki. Przesyłka jest odbierana przez Pocztę Polską. Jeśli nie jesteś pewien, czy Vás poinformuje Cię o tym, co się stało. Jeśli nie otrzymałeś zamówienia, poinformuj nas o tym ponownie, a my zajmiemy się zwrotem pieniędzy lub ponowną wysyłką za darmo ( jeśli jest w magazynie).