tkaniny.net- Logo - Opinie

tkaniny.net

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1581)

Ważny od: 11 maj 2011
tkaniny.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 sty 2024
Bardzo dobra informacja na temat każdej wybranej tkaniny. Popracujcie nad filtrem wyboru tkanin, w poprzedniej edycji był znacznie lepszy /dawał większą możliwość wyboru/.

15 sie 2023
Nie ma mojego zamówienia - nie dotarlo do mnie, nie mogę się z państwem skontaktować nikt mi nie odpisuje na messengerze i nie wiem co mam zrobić . Czekam na odpowiedz od kilku dni. nie polecę państwa firmy nikomu

Opinie nt. sklepu tkaniny.net

Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej recenzji! Twoje zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas najwyższym priorytetem.
7 gru 2023
Dostawa
9 gru 2023
10 gru 2023
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szybka dostawa to bardzo mi się podobało. Dziekuję,
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszego sklepu i obsługi. Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie w naszym sklepie internetowym.