tkaniny.net- Logo - Opinie

tkaniny.net

Opinie (81) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1595)

Ważny od: 11 maj 2011
tkaniny.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Piękne materiały dwa razy kupowałam w Tkaniny.net i za każdym razem realizacja zamówienia przebiegła zgodnie z opisem. Materiały na stronie również są dobrze opisane, łącznie z wizualizacją obszaru wzoru (jeśli tkanina jest wzorzysta).

15 sie 2023
Nie ma mojego zamówienia - nie dotarlo do mnie, nie mogę się z państwem skontaktować nikt mi nie odpisuje na messengerze i nie wiem co mam zrobić . Czekam na odpowiedz od kilku dni. nie polecę państwa firmy nikomu

Opinie nt. sklepu tkaniny.net

Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z naszym sklepem z innymi klientami.
Podoba mi się gobelin. Podobało mi się również to, że gdy chciałam go zmówić - brakło towaru, ale wkrótce powiadomiono mnie, ze mogę złożyć zamówienie bo towar dotarł do magazynu
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie pozytywnej recenzji! Twoje zadowolenie z naszych produktów i usług jest dla nas najwyższym priorytetem.
MB
Małgorzata B.
Wągrowiec

Firma godna polecenia

Kolor i struktura materiału zgodny z moimi oczekiwaniami. Czas dostawy taki jak w opisie na stronie. Rzetelna informacja mailowa o każdym etapie realizacji zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu i doceniamy Twoje zadowolenie z naszej obsługi klienta.
6 kwi 2024
Wspaniała obsługa klienta , możliwość otrzymania próbek tkanin
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych towarów i usług.
Wszystko ok, także rozwiązywanie problemów
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszego sklepu i tym samym pomoc innym klientom w dzieleniu się informacjami o naszych usługach.
Bardzo dobra jakość tkaniny.
terminowosc
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny kliencie, dziękujemy za twoją opinię. cieszymy się, że otrzymałeś zamówienie na czas.
Jakość
Zbigniew S.
EB
Eva B.
Zakroczym
Dostawa dość szybka, dobrze zapakowane produkty, zgodne z opisem. Polecam sklep jak najbardziej.
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją recenzję. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i sklepu.
Bardzo szybka wysyłka , tkaniny piękne kupiłam kilka razy i jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Drogi kliencie, dziękujemy za recenzję. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów.
23 mar 2024
Piękne wzory, świetna jakość, doskonała obsługa. Szczerze polecam.
Odpowiedź ze sklepu tkaniny.net
Szanowny Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i produktów.
Świetny wybór tkanina. Sprawna i szybka realizacja zamówienia