Certyfikat dla tkaniny.net

11.05.2011 r.
10.05.2018 r.

Opinie o tkaniny.net

4.87/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 106 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zamówienie zrealizowane bez zastrzeżeń

Tkaniny powinna być lepiej zapakowana.

przesylka dotarla w calosci i na czas, jestem bardzo zadowolona :)

Bez zastrzeżeń. Wysyłka i dostawa szybsza niż zapowiedziana. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam.

Wszystkie tkaniny zgodne z moimi oczekiwaniami dostawa bez problemów

Dostawa nastąpiła wcześniej niż zapowiadano.

Perfect

Dobra jakość, bezproblemowa dostawa.

polecam :))))

wszystko ok

Przedmioty, które zamówiłam, otrzymałam w wyznaczonym czasie, zostały prawidłowo zapakowane i jednocześnie właściwie zabezpieczone.
Zakup spełnił w pełni moje potrzeby pod względem gatunku i jakości wykonania. Serdecznie dziękuję.

Piekne materiały, szybka wysyłka.

po otrzymaniu próbki wiedziałam co kupuje jestem zadowolona z zakupu pozdrawiam

Wszystko bez zarzutu.

abc

dziekuje bardzo

zawsze jestem zadowolona

nie ten rodzaj materiału który potrzebuje

tkaniny.net odpowiada: 08.03.2017 r.
Probki zostaly wyslane Pani dokladnie tak jak pani je samodzielnie zamowila.

Szybkie doręczenie zamówionego materiału.
Tkanina przepiękna spełnia w 100 moje oczekiwania

Tym razem wszystko ok.

Sklep bez zastrzeżeń, dostawa z problemami.

Towar super jakości, szybka dostawa, wszystko jasne i bezproblemowe. Polecam

Bardzo duży wybór w sklepie. Szybka realizacja zamówienia.

To już moje kolejne zamówienie i za każdym razem dostawa i jakość materiałów na SZÓSTKĘ

Transakcja przebiegła pomyślnie. Kontakt super. Gorąco polecam

szybko, fachowo, kompetentnie

Tkanina zgodna z opisem. Szybka dostawa. Portal bez zarzutu.

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że materiał był bardzo nierówno obcięty. Po wyrównaniu z 1 mb zrobiło się 0,90 mb.

tkaniny.net odpowiada: 18.01.2017 r.
Jesli tkanina nie zostala równo przyjeta nalezy ja reklamowac kontaktujac sie z nasza obsluga klienta. Poza tym tkaniny zawsze sa o kilka centymetrów dluzsze niz zamawiane, tak aby mozna bylo jeewentualnie wyrownac.

Bardzo sprawnie i szybko. Tkanina wysokiej jakości. Drugi raz kupiłam tę samą ze względu na jakość. Jednak serwis nie jest doskonały. Na zapytania o termin dostępności towaru podawane były jakieś z nieba wzięte terminy, które nigdy nie pokryły się z realem. Od ponad roku. Kupiłam wreszcie końcówki materiału. Jeśli towar jest niedostępny to trzeba napisać, że jest niedostępny. Polecam.

tkaniny.net odpowiada: 04.01.2017 r.
Witam, jesli artykul jest niedostepny, to jest to oczywiscie na naszej stronie podane, prosze zawsze sprawdzac stan magazynowy ktory jest podany przy kazdym artykule.

Transakcja przebiegła pomyślnie polecam innym.

Szybka dostawa, dobry kontakt. Polecam :-)

Jestem całkowicie zadowolona z zprzebiegu zakupu oraz z otrzymanej tkaniny.

Generalnie jestem zadowolona, chociaż mam dwie uwagi:
1. kupon materiału turkusowego miał skazę, ale udało mi się tak ustawić wykrój, że ominęłam błąd tkania
2. szkoda, że przy opisie materiału nie ma informacji o tym, że frotte może farbować. Przed szyciem prałam 3 razy i za każdym razem farbowało.
Mam nadzieję, że nie będzie uczulać i zostawiać koloru na wycieranej skórze moich wnucząt.

tkaniny.net odpowiada: 04.01.2017 r.
Witam, jesli zauwaza Pani skaze na tkanine przed jej upranim, krojeniem, bardzo prosimy wowczas o kontakt majlowy wraz z ze zdjeciem tkaniny ze skaza. Jesli tkanina farbuje za kazdym razem, prosze to tez rowniez zglosic mailowo. W takic przypadkach mozna reklamowac tkanine.

Wszystko przebiegło pomyślnie zgodnie z mojimi oczekiwaniami. Jak będzie okazja to polecę innym.

Bardzo szybka dostawa. Nie jest to moje pierwsze zamówienie, więc mogę powiedzieć, że wybór tkanin jest ogromny, a przesyłki docierają do klientów w dobrym stanie.

Tak

Jestem zadowolona z zakupu.

Zakupy w tkaniny.net to czysta przyjemność oraz gwarancja jakości zakupionych tkanin. Serwis jak zawsze bardzo sprawny.

tkaniny.net opinie klientów

tkaniny.net

tkaniny.net uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.05.2011 r.

Osterbrooksweg 35-45

Niemcy
Rejestr handlowy
Amtsgericht Pinneberg HRB 9847 PI
Dr. Andreas Seifert, Melf Haack
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z tkaniny.net.