cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7263)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Najważniejsze w dostawie jest to, że sadzonki są w bardzo dobrej kondycji zawsze mi zakwitają jestem bardzo zadowolona 👍
Towar bardzo dobrze zabezpieczony a cebulki wprost do wysadzenia .polecam z czystym sumieniem na 10 punktow daję 10
Szybkie zakupy i dostawy. To nie pierwsze i nie ostatnie zakupy u Królika. Wszystkie rośliny pièknie rosną i kwotną
Cebulki wysokiej jakości, profesjonalnie zapakowane, dotarły w bardzo dobrym stanie. Polecam tę firmę. Weronika J.
Opakowanie każdego kłącza i cebuli, tak by zachowała świeżość do czasu wysadzenia. Naklejki z obrazkami kwiatów.
AM
Anna M.
Kwidzyn

Kwiatki

Sadzonki są bardzo ładne, dołączone instrukcja i gratisowa cebulką. Co urośnie nie wiem, jeszcze nie posadzony.
Zamówione produkty przyszły starannie zapakowane .Sklep polecam wszystkim. Szybka realizacja i super obsługa.
Zamowiony towar przyszedl szybko i był dobrze zabezpieczony . Nie mam żadnych zastrzeżeń ,mogę tylko polecić
24 mar 2024

Kontakt ze sprzedającym; profesjonalne zabezpieczenie przesyłki; terminowość i szybkość realizacji zamówieia.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Cebule i kłącza piwonii są zdrowe i duże. Na pewno będę stałą klientką.
Procedura zamówienia i sprzedaży bez zarzutu. Kontakt tel (bo był potrzebny) uprzejmy i skuteczny. towar OK

Roślinki posadzone tymczasowo w doniczce na balkonie puszczają już listki. Kłącza pr,yszly zdrowe i duże.
24 mar 2024
Świetny kontakt super szybka wysyłka. Najważniejsze wysokiej jakości towar ☺️ polecam z całego serca 🌷🌷🌷🪻🪻🪻
24 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Wszystkie sadzonki dotarły w idealnym stanie. Firma godna polecenia.
Paczka dobrze zapakowana , rośliny zabezpieczone .Teraz trafią do ogrodu i pozostaje czekać na cud natury .
Profesjonalne podejście do klienta, zamówione rozsady super jakość , no i ten piękny gratis rewelacja
Jestem zadowolona, od kilku już lat u tego producenta zakupuję kwiaty i pięknie mi kwitną w ogrodzie
Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka.Zawartość spełniła moje oczekiwania.Gorąco polecam sprzedawcę.
bardzo się cieszę z szybkości zamówienia. Rośliny wsadzone czekamy aż wyrosną i upiększą nasz ogród
Jestem bardzo zadowolona bardzo dobrym stanem cebul i sadzonek jak również opakowaniem super!!!!!