cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2188) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7475)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

3 mar 2024
25 lut 2024
24 lut 2024

jakość i wielkosc materialu roslinnego…

jakość i wielkość materiału roślinnego słaba , puste opakowanie bez zawartości - w torbie foliowej jedynie torf!
23 mar 2024
Ta niby jedna sadzonka to zwykły patyk bez śladu wybijającego źdźbła. Z 4 szt które kupiłam tylko jedna sztuka przypomina sadzonkę ma już wykształcone korzonki 🤔 jestem zawiedziona .

nic nie otrzymałam, a zamówienie opłacone 16lutego, a dziś 8 marca 2024

mam oceniać coś co zamówiłam a jeszcze nie dostałam? Zamówienie z 16 lutego 2024, dziś 8 marca 2024 i nic nie przyszło.

Miniaturowe rozmiary

Część sadzonek miała poodrywane korzenie. Sadzonki są wręcz miniaturowe.
Nie zrealizowaliście mojego zamówienia, więc jak mogę Was oceniaC?
w trakcie sprawdzania
Najlepiej przysłać zamówienie na które czekam
16 mar 2024
Sprawdzać kłącza. Wszystko ok, ładne, zdrowe cebulki tylko biały pustynnik muszę zamówić jeszcze raz bo ten ,który otrzymałam był pokryty białym nalotem i wątpię żeby coś z niego wyrosło. To już kolejny rok zamówiłam i nadal nie mam białego. Poza tym wszystko ok. będę zamawiać i polecam innym.
Piękne kwiaty, w badzo dobrym stanie...Jedyne co bym zmieniła to możliwość łączenia zamówień, bo czasami jakiejś rośliny jeszcze nie ma, po czasie się pojawia i nie można jej dorzucić do złożonego zamówienia,tylko trzeba składać następne i ponosić kolejny koszt dostawy..W innych szkółkach łączenie jest możliwe..
Wszystko dostarczone zgodnie z zamówieniem i szybko. Jeszcze tylko wysadzenie i mam nadzieję cieszyć się efektem i jakością państwa produktów. Resztę zarekomenduję po sezonie.
10 lut 2024
To mój pierwszy zakup. Jestem pod wrażeniem szybkości dostawy, jakości produktów i ich zapakowanie. Będę kontynuować zakupy i polecam wszystkim zainteresowanym.