cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (1828) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6936)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Zamówienie dlugo szło. Wysłałam maila. Brak odpowiedzi ze strony sklepu.

Miniaturowe rozmiary

Część sadzonek miała poodrywane korzenie. Sadzonki są wręcz miniaturowe.
25 paź 2023

Do trzech razy sztuka

3 paź 2023
Dobrze by było odbierać telefony, jakie podane są jako telefony kontaktowe. A jesli dzwoniący dzwoni ponad 15 min (tym bardziej jak połączenie trwa 30 min.) należy do dzwoniącego oddzwonić przepraszając ze nie doczekał się rozmowy z konsultantem. Miło by było by widzieć, iż od otrzymania przez odbiorcę pieniędzy za zamówienie - status owego zamówienia co kilka dni się zmienia - jest przygotowywane do wysyłki, przekazane do wysyłki itp. Jesli to nie jest mozliwe to nalezy odpisać na maila w tej sprawie, jakie został wyslany przez zaniepokojonego klienta... Tylko tyle i aż tyle - w przypadku tego dostawcy...
20 wrz 2023
Może to mój problem - nie wiem, kiedy towar do mnie dotrze. Ponieważ jestem z Litwy, nie wiem, kiedy towar do mnie dotrze.
29 paź 2023
Bardzo małe cebule W zeszłym roku zamawiałam i były dużo większe
5 maj 2023

paprocie