cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2149) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7417)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Zamówienie złożone po telefonicznym zapewnieniu w poniedziałek o 8:45 o realizacji do 3 dni roboczych. W czwartek zadane było pytanie co z zamówieniem odpisano, że w piątek najpóźniej poniedziałek. W poniedziałek nie było informacji i trzeba było zamówić gdzie indziej po 5 latach zakupów w tej firmie. Nie wiem czy zamówienie za małe i zostało odsunięte na dalszy plan czy brak rąk do pracy. Przykro mi z tego powodu.

Ocena realizacji zamowienia

Dostawa zrealizowana niezgodnie z zamówieniem. Nie zamawiałem bulw białej begoni strzepiastej a stanowią one ok. 30% przesyłki
Mnie bardziej interesuje nadesłany towar niż sposób jego dostarczenia. Dostarczono terminowo, ale cebulki wsadzone do ziemi z 6 sztuk, jak dotąd - po blisko 2 tygodniach od wsadzenia do ziemi wzeszło 3. Na razie czekam z niecierpliwością na ukazanie się reszty roślinek.
31 mar 2024
Zanówilam dalie pierwszego wyboru, otrzymalam m arne karpy drugiego wyboru. Po mailu w tej sprawie, otrzymalam zapewnienie, że zakwitną. Nie wiedziałam, ze z karpy grubosci palca może tak być. Pięc sztuk wyczekiwanej odmiany i porażka
SADZONKI NIEKTÓRYCH BYLIN SĄ TAK MAŁE ,ŻE NIE WIADOMO CZY W OGÓLNE COŚ Z TEGO BĘDZIE NP.MIX OSTRÓŻKI CHYBA ŻADNA NIE PUŚCI LISTKÓW I NIEKTÓRE IRYSY RÓWNIEŻ

Brak odpowiedzi ze strony sklepu

Zamówienie dlugo szło. Wysłałam maila. Brak odpowiedzi ze strony sklepu.
Kłącza irysów bardzo małe, nadgniłe

Słabo

Trzy sadzonki na pięć, były zgniłe.
1 kwi 2024
,lkpku9ujhm
6 kwi 2024

jakość i wielkosc materialu roslinnego…

jakość i wielkość materiału roślinnego słaba , puste opakowanie bez zawartości - w torbie foliowej jedynie torf!

nic nie otrzymałam, a zamówienie opłacone 16lutego, a dziś 8 marca 2024

mam oceniać coś co zamówiłam a jeszcze nie dostałam? Zamówienie z 16 lutego 2024, dziś 8 marca 2024 i nic nie przyszło.

Miniaturowe rozmiary

Część sadzonek miała poodrywane korzenie. Sadzonki są wręcz miniaturowe.
Nie zrealizowaliście mojego zamówienia, więc jak mogę Was oceniaC?
w trakcie sprawdzania
Najlepiej przysłać zamówienie na które czekam