cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2036) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7263)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Firma godna polecenia - Profesjonaliści

Zamówienie cebulek i innych dotarło perfekcyjnie i profesjonalnie zapakowane ,wszystko było najwyższej jakości jak by przed chwilą było wykopane z ziemi ,zdrowe dorodne nie uszkodzone ,duże sadzonki ,przyjęły się natychmiast pięknie rosną i mam nadzieję będą cieszyć swym wyglądem . Serdecznie polecam ten sklep i firmę gdyż kupując właśnie tu mamy gwarancję ze zakupione roślinki będą perfekcyjne, najwyższej jakości .Napewno będę kupował w tym właśnie sklepie . Ogromne podziękowania dla właściciela firmy i pracowników którzy jak widać wkładają całe serce w swoją pracę ,to są właśnie PROFESJONALIŚCI.
EG
Ewa G.
Szczecin
Firma zdecydowanie godna polecenia! Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, wszystkie informacje bardzo szybko przesyłane na e-mail. Rośliny bardzo dobre jakościowo, fachowo zabezpieczone podczas transportu. To nie pierwsze moje zamówienie w tej firmie i nie zdarzyło się by któraś z roślin zginęła. Do każdego mojego zamówienia zawsze dostawałam jakiś gratis, to bardzo miłe ze strony sprzedawcy :-) Serdecznie polecam zakupy w tej firmie. Ewa Glińska.
To co dla ogrodnika najważniejsze, to żywe , w dobrej kondycji dostarczone rośliny. Do tego ,dobrze oznaczone , właściwymi nazwami odmian, które to dane są ważne dla Ogrodu Tygrzyka. Tak jest w przypadku dzisiejszej przesyłki. Teraz tylko trzymam kciuki , żeby kupione odmiany trójsklepek okazały się tymi odmianami, które kupiłem. A z tym bywa różnie. Ale o tym przeczytacie , gdy zakwitną na fanpage Ogrodu Tygrzyka.

Hippeastrum, dalia, begonie i ostróżki

Hippeastrum duże cebule, każda z 2 pędami kwiatowymi, dalia również spora karpa, begonie już rosną w skrzynce, jedynie czekam czy wyrosną ostróżki.
Zamówiłam róże bordowa i niebieska, przyszły dobrze opakowane. Po rozpakowaniu bordowa róża miała już młode listki, a przy niebieskiej jeszcze nic nie było. Po posadzeniu niebieska róża też się rozpędziła i póki co ma dwa nowe pedy -moze potrzebuje więcej czasu. Jest to moje drugie zamówienie i z obu jestem zadowolona. Dodatkowo dostałam przy tych zamówieniach gratisy, za które bardzo dziękuję.

Cebulek kwiatowych

Moja ocena dot. cebul tulipanów zakupionych jesienią, użyłam ich do tzw. lazanii, wszystkie rośliny są zdrowe i ładne i pięknie prezentują się w donicach :) Mój kolejny zakup to byliny, rośliny dotarły w formie kłączy, wsadziłam je dopiero kilka dni temu do ziemi, pozostaje czekać, ale jestem dobrej myśli.
24 mar 2024
Serdecznie polecam. Kłącza Liliowców, Piwonii i cebule Lilii dorodne. Dobrze zapakowane i opisane. Problem tylko mam już drugi raz przy odbiorze z paczkomatu. Paczka tak wciśnięta do skrytki, że siły nie małej trzeba było użyć, rozerwać karton i dopiero wtedy udało się ją wyciągnąć.
Bardzo ładne cebulki Lili azjatyckich i drzewiastych oraz peoni, jestem pod znakiem zapytania gdyż dwie sadzonki truskawki ananasowej są słabe boję się tylko o nie czy dadzą radę wypuścić, natomiast sadzonki truskawki czerwonej były bardzo ładne i już mają listki.
Szybka realizacja zamówienie, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Natychmiastowa reakcja na reklamację kłaczy i pozytywne załatwienie sprawy. To były moje kolejne zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie. Polecam.

Wszystko super :)

Bardzo dobrze wyglądające sadzonki i kłącza bylin. Większość wzeszła kilka dni po posadzeniu. Korzenie u sadzonek róż z wyjątkowo dużą ilością mikro-korzeni co z pewnością da super efekt przy ukorzenianiu się krzewów.
31 mar 2024

Róża biala

Do zamówionej róży, która trafiła do mnie bez uszkodzeń, bardzo dobrze ukorzenienia i przygotowana do wysyłki dostałam jeszcze gratis w postaci cebulki lilii, bardzo dziękuję, będę śledzić wasza ofertę, pozdrawiam
1 kwi 2024
Cebu oraz kłącza duże, rozbudowane Dziękuję 🙂 za prezent. Przesyłka bardzo dobrze.starannie zapakowa. Paczkę otworzyłam po czterech dniach od jej odbioru i wszystko w super stanie. Bardzo polecam firmę KRÓLIK
dokładność w zapakowaniu, jedna porcja bulw dalii była całkiem spora, kiedyś w innym sklepie porcja to była jedna bulwa. Wszystko opisane. Jezówki już wzeszły w donicy na tarasie -jest 11 kwietnia
Towar w bardzo dobrym stanie - doskonale zabezpieczony na podróż , a do tego jeszcze prezent zachęcający do rozszerzenia zainteresowania klasycznymi ogrodami kwietnymi .
AG
Andrzej G.
Białogard
Cebulki w dobrej cenie i świetnej formie. Reklamację są szybko rozpatrywane. O tym że jest b dobrze świadczy fakt że kupuję w tym sklepie internetowym już parę lat.
Niestety sadzonki jakie kupiłam nie spełniły moich oczekiwań, ale w pełni uwzględniono moją reklamacje. Dla mnie bardzo solidna firma. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zamówione cebulki zgodne z opisem. Szybka dostawa , sadzonki dobrze zapakowane i opisane. Z czystym sumieniem polecam zakupy i sama pewnie nie raz skorzystam.
Cebulki doszły szybko.Były dobrze spakowane i oznaczone, wysokiej jakości sprzedawany asortyment roślin i cebul, gorąco polecam tego producenta.

Trafiony zakup.

Kłącza i cebulki dobrze zabezpieczone do transportu, zdrowe i niektóre już puszczają pędy. Jestem zadowolona i polecam zakupy u tego dostawcy.
Terminowość ,profesjonalizm, jakość roślin ,obrazowość przesylki Bogactwo towaru ,ale przede wszystkim przyjazność obslugi internetowej