Certyfikat dla netmoda.pl

16.12.2013 r.
15.12.2017 r.

Opinie o netmoda.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 120 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wszystko okej :)

Jestem bardzo zadowolona :) polecam serdecznie :) szybka wysyłka, towar jak w opisie ;) wiem, że napewno dalej będę korzystała z netmoda ;)

Dostawa bardzo szybka. Kurtka ładnie odszyta wymiary jak w tabeli. Materiał gatunkowo bardzo dobry. Polecam :)

Kolor koralowy a nie czerwony, ale kurteczka i tak super

bardzo polecam super sklep

Jestem bardzo zadowolona Super sklep i super towar w dobrej cenie Polecam

To już mój kolejny zakup i kolejny raz jestem zadowolona z Waszych uslug. Dziękuję. Teresa z Siemianowic

Polecam w 100, szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem

Kurtka zgodna z opisem oraz zdjęciem jest w 100 taka sama jak na zdjeciu
Jestem bardzo zadowolona z zakupu w netmoda.pl

Już nie raz robiłam zakupy płaszczy i kurtek na netmoda.pl i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Tym razem też byłam. Polecam zakupy w tym sklepie internetowym :-)

Polecam w 100 :) Jestem zadowolona z zakupów

Zamówiłam kurtkę-parkę, ciepłą, długą bluzę oraz sweterek, wszystko idealne, super i przyjemnie się nosi, długo obserwowałam ten sklep aż wkońcu zdecydowałam się na kilka rzeczy naraz, w tych ubraniach czuję się naprawdę modnie :) przesyłka błyskawiczna, a rozmiarówka w sam raz, co do kurtki wybrałam rozmiar większy ( leży idealnie) POLECAM SKLEP I OBSŁUGĘ, DZIĘKUJĘ

Pełen profesjonalizm Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie

Jestem niezadowolona, pod guzikami są przebarwienia materiału a drugi rząd guzików zbyteczny.
Dostateczny

Kolejny zakup w sklepie netmoda i poraz kolejny jestem bardzo zadowolona z produktu:)błyskawiczna wysyłka bardzo POLECAM

Płaszcz zakupiłam w środę a w poniedziałek po 12 był już w Irlandii. Towar zgodny ze zdjęciem i opisem. Bardzo ładnie i dobrze uszyty. Kontakt ze sklepem wzorowy i natychmiastowy. Rozmiar idealny z podanym w tabeli rozmiarów i jeszcze rabat na kolejne zakupy. Tak powinien się zachowywać każdy sprzedawca w dzisiejszych czasach. Polecam Drogie Panie

Szybka dostawca, towar zgodny z opisem. :) Kilka razy zamawialam i jak zawsze zadowolona. :) Pozdrawiam. :)

Jak najbardziej polecam :)

Super szybka obsługa i dostawa

Jestem zadowolona polecam

Solidnie wykonany produkt, szybka dostawa, profesjonalnie i bez zastrzeżeń. polecam

Jestem bardzo zadowolona ze sklepu i z towaru,który zamawiam.Naprawdę polecam.

Dobry , godny polecenia sklep . Dostawa błyskawiczna

Jestem bardzo zadowolona z usług sklepu a towar jest bardzo dobrej jakości. Polecam

Dostawa ekspresowa , kontakt z sprzedawca zadawalajacy i szybki . Jeszcze nieraz zrobię tu zakupy . Super :)

Myślałam,ze to bluza z miśiem taka ciepła ale bez przesady do zakładania w pomieszczeniach, a okazało się ,że na dwór tylko bo taka ciepła jak kurteczka na jesien lub wiosnę( sztywna taka z kożuszkiem) .Zostawiam sobie mimo to ,bo była zakupiona w promocji więc jak na tą cenę to spoko.Całkiem ładna i przyjemna. Nie daję maxa punktów za nieco sztuczny materiał.

polecam serdecznie towar zgodny z opisem i załączonym zdjęciem + expresowa przesyłka 100 zadowolenia klienta
Na pewno jeszcze to zajrzę :-)

Polecam, szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem.

Jakością produktu jestem bardzo zadowolona, a z reguły bardzo sceptycznie podchodzę do zakupu ubrań przez Internet.
Wysyłka błyskawiczna, dokonałam zakupu rano i jeszcze tego samego dnia produkt został wysłany

Za wyjątkiem jednej transakcji w ktorej towar byl dostarczony z opóźnieniem wszystko przebiegało w porządku. Dużo zamawiam w tym sklepie i moge wystawić jak najlepsza opinię. Jestem tez bardzo zadowolona z ubran tam zakupionych.

Dobra jakość w świetnej cenie. Polecam

spoko

Jestem zachwycona poziomem obsługi w NETMODA. Bardzo przejżysty sposób informacji (e-mail) o każdym kroku realizacji zamówienia. Szybki kontakt zarówno telefoniczny jak i e-mail. Szybka realizacja zamówienia, ekspresowa wysyłka. Towar prezentowany na stronie bardzo dobrze odzwierciedla rzeczywisty. Polecam :)

Towar bardzo dobrej jakości,szybka wysyłka.Sklep godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona.

sweter fajny, zakup bez zarzutu

Bardzo sprawna obsługa, bluza zgodna z opisem, kontakt rewelacyjny.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w netmoda. Towar zgodny z opisem, wymiary zgodnie, ubrania bardzo ładnie leżą i są naprawdę unikatowe. Wysyłka szybka i sprawna. Zamawiałam w sklepie netmoda już kilka razy i nigdy nie miałam żadnych problemów, również w przypadku zwrotów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Ekspresowa wysyłka i towar zgodny z opisem. Serdecznie polecam (-:

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, dobry kontakt serwisowy z klientem. Szczerze polecam

netmoda.pl

netmoda.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.12.2013 r.

Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
sklep@netmoda.pl
netmoda.pl

Dawid Bulasiński Mixshop
Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
Dawid Bulasiński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na netmoda.pl.