Certyfikat dla netmoda.pl

16.12.2013 r.
15.12.2017 r.

Opinie o netmoda.pl

4.95/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 121 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Towar bardzo dobrej jakości,szybka wysyłka.Sklep godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona.

sweter fajny, zakup bez zarzutu

Bardzo sprawna obsługa, bluza zgodna z opisem, kontakt rewelacyjny.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w netmoda. Towar zgodny z opisem, wymiary zgodnie, ubrania bardzo ładnie leżą i są naprawdę unikatowe. Wysyłka szybka i sprawna. Zamawiałam w sklepie netmoda już kilka razy i nigdy nie miałam żadnych problemów, również w przypadku zwrotów.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Ekspresowa wysyłka i towar zgodny z opisem. Serdecznie polecam (-:

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, dobry kontakt serwisowy z klientem. Szczerze polecam

Zamowien ze sklepu Netmoda.pl dokonywalam juz kilkakrotnie, zawsze towar jest blyskawicznie przygotowany i wyslany. Co wiecej, same produkty pasuja swietnie,a ich stan jest idealny. Polecam

Zakupy na poziomie Ekspresowa wysyłka, towar rewelacja i kontakt ze sklepem świetny Jestem zadowolona z zakupów i polecam z całego serca

Sklep wiarygodny. Przesyłkę otrzymałam szybko.

bardzo miła i szybka obsługa.

Rozmiar płaszcza idealny - idealnie odnoszący się do tabeli rozmiarów oraz szybka dostawa )

Rewelacja. Szybka wysyłka. Doskonała jakść produktów.

Płaszczyk który zamówiłam jest super, bardzo cieplutki wygodny,modny.Polecam gorąco

Jestem mega zadowolona z zakupów.
Trzy razy kocham ( produkty, dostawa, sklep)

jestem zadowolona z zakupów na stronie netmoda.pl

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Na pewno nie jest to ostatnia rzecz, którą tam kupiłam :)

Serdecznie polecam. Kupiłam tu pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno nie ostatni :-)

Jestem zadowolona z zakupu, Płaszczyk idealny, śliczny jak na zdjęciu.

Moje zadowolenie jest mega polecam sklep jak najbardziej.Bluzy świetne moja dziewczyna jest bardzo zadowolona.

Bardzo polecam ten sklep internetowy, towar zgodny z opisem, super gatunek, dobrze uszyte i szybka wysyłka ,polecam ;)

bardzo ładne bluzy, błyskawiczna dostawa, wszystko jak powinno być. polecam :)

Rzadko zamawaiam odziez na internecie ale przyznam ze bardzo milo sie zaskoczylam Cale zamowienie zrealizowane zostalo bardzo szybko i sprawnie, kontakt swietny, a jakosc towaru przeszla moje najsmielsze oczekiwania:) bardzo goraco polecam

Super sklep supeR asortymentem polecam wszystkim

polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w waszym sklepie

Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie, mimo,że kurtka okazała się za duża i musiałam ją zwrócić. Jednak zwrot odbył się bezproblemowo. Więc polecam ,gdyż towar jest dobrej jakości.

Towar zgodny z opisem, szybka dostawa. Polecam

Jestem zadowolona z zakupów w netmoda :) Towar zawsze zgodny z opisem , bardzo szybka dostawa :) Polecam :):):)

Tak jestem bardzo zadowolona z zakupow Polecam w rzeczywistosci kurtka w realu jest ladniejsza. POLECAM

Zachęcam i polecam

Szybko miło i solidnie Gorąco polecam

PolecaM sklep ..obsługa klienta na wysokim poziomie.bez problemu sprawnie i szybko..

Jestem jak najbardziej zadowolona z zakupów i na pewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług

Szybka dostawa,towar najwyższej jakości,100 zgodności,świetny kontakt ze sklepem,przejrzysta i łatwa strona.

Polecam każdemu ten internetowy sklep. Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem na stronie. Stały i profesjonalny kontakt z klientem.

Jestem zadowolona. Szybka przesyłka. super towar. Na pewno tu wrócę.

Gorąco polecam, bluza jest idealna, ekspresowa wysyłka.

Tak , jestem zadowolona z zakupów. Świetny sklep, szybka obsługa, super towar. Polecam

netmoda.pl

netmoda.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.12.2013 r.

Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
sklep@netmoda.pl
netmoda.pl

Dawid Bulasiński Mixshop
Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
Dawid Bulasiński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na netmoda.pl.