Certyfikat dla netmoda.pl

16.12.2013 r.
15.12.2017 r.

Opinie o netmoda.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 102 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bardzo dobry kontakt,towar zgodny z opisem,szybka dostawa towaru .Polecam

Sklep realizuje przesyłkę w ekspresowym tempie i przystępnej cenie. Kontakt z klientem, procedury obsługi, zwrotów i reklamacji przebiegają błyskawicznie i bezproblemowo, wszystko jest dobrze przemyślane. Rewelacyjnie zorganizowany sprzedawca. A sukienki? Dobre jakościowo i przyjemne dla ciała materiały, rozmiary zgodne z opisami, piękne, głębokie kolory. Gorąco polecam

Dostawa w 24h dla odległości 450km.
Szybka kompletacja zamówienia.
Materiały jak na razie dobrej lub bardzo dobrej jakości (zakupiłam 6 rzeczy, głównie sukienki)
Porządne szycie. Przystępne ceny. Oby tak dalej.

Jedna sukienka przyszła uszkodzona już w zapakowanej folii nie trzeba było nawet rozpakowywać, oczywiście reklamacja uszkodzonego produktu anulowana, a druga sukienka jej rozmiary nie zgadzały się co do tabeli rozmiaru s.

Polecam sklep. Zakupy dotarły do mnie już na drugi dzień. Ze zwrotami nie ma problemów. Sukienka jest super :)

Super Sklep ,polecam gorąco:)

Sklep netmoda oferuje bardzo bogatą ofertę, zawsze znajdę coś dla siebie. Kupiłam już parę rzeczy z których jestem bardzo zadowolona. Niski koszt przesyłki , paczka bardzo szybko przychodzi. Nic dodać nic ująć, polecam wszystkim

Dostawa: nie wiem, czy to sklep zawinił czy ktoś w inpost, ale dostałam na maila kod do nie swojego paczkomatu i to nawet nie dla mojego numeru telefonu... ale odkręciłam to. Towar: jeden ok,ale drugi pudło. Sukienka o wiele za duża i za długa mimo wzięcia najmniejszego rozmiaru, a po wrzuceniu opinii na temat nietrafionego zakupu sklep wybiórczo opinię usunął/nieautoryzował, wolność słowa taka o.
Dostateczny

Sukienki śliczne, przesyłka ekspresowa. polecam

Ciuszki super jakości. Szybka dostawa, miła i profesjonalna obsługa. Zakupy w tym sklepie to przyjemność.

Polecam z czystym sumieniem. Pozdrowienia dla zespołu.

Polecam zakupy w sklepie Netmoda. Ubrania są wykonane z dobrej jakości materiałów, podawane rozmiary zgodne z rzeczywistymi, a zdjęcia oddają faktyczny wygląd towaru. Ponadto strona jest przejrzysta, czytelna, łatwo zarówno zrobić zakupy, jak i wymienić, czy zwrócić towar bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dostawa kurierem DPD w tydzień.

Bardzo miła obsługa, dostawa szybka .Polecam :)

Transakcja przebiegła pomyślnie... mój trzeci zakup w tym sklepie... i napewno nie ostatni... polecam wszystko super.

Witam. Sklep oceniam bardzo dobrze zamówiłam tam bluzę i jest super naprawdę jestem zachwycona wszystko tak jak bym chciała. Ta bluza to mój pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni. Polecam

Super, szybka wysyłka, sukuenka piękna, dobry jakościowo materiał. Polecam.

Super jakość. Szybka dostawa i kontakt.jestem zadowolona . z chęcią tu wracam.polecam

Żakiet bardzo ładny, ale jest kawałek dziury w rękawie, ale nie odsyłam, bo żakiet jest ładny.

Wszystko okej :)

Jestem bardzo zadowolona :) polecam serdecznie :) szybka wysyłka, towar jak w opisie ;) wiem, że napewno dalej będę korzystała z netmoda ;)

Dostawa bardzo szybka. Kurtka ładnie odszyta wymiary jak w tabeli. Materiał gatunkowo bardzo dobry. Polecam :)

Kolor koralowy a nie czerwony, ale kurteczka i tak super

bardzo polecam super sklep

Jestem bardzo zadowolona Super sklep i super towar w dobrej cenie Polecam

To już mój kolejny zakup i kolejny raz jestem zadowolona z Waszych uslug. Dziękuję. Teresa z Siemianowic

Polecam w 100, szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem

Kurtka zgodna z opisem oraz zdjęciem jest w 100 taka sama jak na zdjeciu
Jestem bardzo zadowolona z zakupu w netmoda.pl

Już nie raz robiłam zakupy płaszczy i kurtek na netmoda.pl i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Tym razem też byłam. Polecam zakupy w tym sklepie internetowym :-)

Polecam w 100 :) Jestem zadowolona z zakupów

Zamówiłam kurtkę-parkę, ciepłą, długą bluzę oraz sweterek, wszystko idealne, super i przyjemnie się nosi, długo obserwowałam ten sklep aż wkońcu zdecydowałam się na kilka rzeczy naraz, w tych ubraniach czuję się naprawdę modnie :) przesyłka błyskawiczna, a rozmiarówka w sam raz, co do kurtki wybrałam rozmiar większy ( leży idealnie) POLECAM SKLEP I OBSŁUGĘ, DZIĘKUJĘ

Pełen profesjonalizm Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie

Jestem niezadowolona, pod guzikami są przebarwienia materiału a drugi rząd guzików zbyteczny.
Dostateczny

Kolejny zakup w sklepie netmoda i poraz kolejny jestem bardzo zadowolona z produktu:)błyskawiczna wysyłka bardzo POLECAM

Płaszcz zakupiłam w środę a w poniedziałek po 12 był już w Irlandii. Towar zgodny ze zdjęciem i opisem. Bardzo ładnie i dobrze uszyty. Kontakt ze sklepem wzorowy i natychmiastowy. Rozmiar idealny z podanym w tabeli rozmiarów i jeszcze rabat na kolejne zakupy. Tak powinien się zachowywać każdy sprzedawca w dzisiejszych czasach. Polecam Drogie Panie

Szybka dostawca, towar zgodny z opisem. :) Kilka razy zamawialam i jak zawsze zadowolona. :) Pozdrawiam. :)

Jak najbardziej polecam :)

Super szybka obsługa i dostawa

Jestem zadowolona polecam

Solidnie wykonany produkt, szybka dostawa, profesjonalnie i bez zastrzeżeń. polecam

netmoda.pl

netmoda.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.12.2013 r.

Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
sklep@netmoda.pl
netmoda.pl

Dawid Bulasiński Mixshop
Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
Dawid Bulasiński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z netmoda.pl.