Certyfikat dla netmoda.pl

16.12.2013 r.
15.12.2017 r.

Opinie o netmoda.pl

4.95/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 129 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Super sklep supeR asortymentem polecam wszystkim

polecam :)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w waszym sklepie

Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie, mimo,że kurtka okazała się za duża i musiałam ją zwrócić. Jednak zwrot odbył się bezproblemowo. Więc polecam ,gdyż towar jest dobrej jakości.

Towar zgodny z opisem, szybka dostawa. Polecam

Jestem zadowolona z zakupów w netmoda :) Towar zawsze zgodny z opisem , bardzo szybka dostawa :) Polecam :):):)

Tak jestem bardzo zadowolona z zakupow Polecam w rzeczywistosci kurtka w realu jest ladniejsza. POLECAM

Zachęcam i polecam

Szybko miło i solidnie Gorąco polecam

PolecaM sklep ..obsługa klienta na wysokim poziomie.bez problemu sprawnie i szybko..

Jestem jak najbardziej zadowolona z zakupów i na pewno jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług

Szybka dostawa,towar najwyższej jakości,100 zgodności,świetny kontakt ze sklepem,przejrzysta i łatwa strona.

Polecam każdemu ten internetowy sklep. Towar bardzo dobrej jakości, zgodny z opisem na stronie. Stały i profesjonalny kontakt z klientem.

Jestem zadowolona. Szybka przesyłka. super towar. Na pewno tu wrócę.

Gorąco polecam, bluza jest idealna, ekspresowa wysyłka.

Tak , jestem zadowolona z zakupów. Świetny sklep, szybka obsługa, super towar. Polecam

towar zgodny z zamówieniem , wysyłka expresowa

Jestem bardzo zadowolona z zakupu . Jeszcze nie raz skorzystam z Państwa sklepu.

Jestem zadowolona z zakupów ;) Polecam :)

Towar zgodny z opisem, dobrej jakości, transakcja przebiegła bezproblemowo, szybka wysyłka. Polecam :)

Zawsze jestem zadowolona z zakupów i z obsługi. Produkty są wysokiej jakość i na szczęście nie zawsze za wysoką cenę. Nigdy nie miałam problemów z wymianą czy ze zwrotem odzieży. Jak dla mnie jest to sklep dla każdej z nas Od kilku lat jest to mój sklep nr. 1

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą netmoda.pl. Przesyłka ekspresowym tempem dotarła do mnie . Towar zgodny z opisem. Niestety minus też jest, jeśli już sobie coś fajnego do mnie dobrałam to okazywało się, że nie ma rozmiaru. I tak jest w dużej ilości przypadków. Poza tym ubrania bardzo ładne. Polecam współpracę z netmoda.pl

Szybka dostawa, ubrania dobrej jakości choc mogloby być wiecej w rozmiarze xs ;)

bardzo szybka dostawa towar trafiony

Jestem bardzo zadowolona z obsugi, wszystko jasno i przejrzyście, towar bardzo dobry jakościowo, wszystko zgodne z opisem, z czystym sumieniem mogę bardzo polecić ten sklep :) Pozdrawiam

Super, dobry towar, szybka dostawa.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Rozmiar ok, produkt wygląda jak na zdjęciu. Nie zawiodłam się na netmoda.pl :) Polecam

Good communication, very fast delivery abroad

Wszystko w najlepszym porządku. Szybka dostawa. towar ok.

Bardzo miły i konkretny kontakt ze sklepem, po każdej transakcji lub 'ruchu' mail ze wskazówkami lub zachętą do skorzystania z pomocy. Towar zgodny z zdjęciami, materiały bardzo miłe i przyjazne skórze.

Super sklep. Nigdy nie było problemu z zamówieniem, czy ze zwrotem. A dostawa błyskawiczna (1-2 dni). Bardzo lubię tam kupować i serdecznie polecam

Jestem miło zaskoczona kurteczka okazała się super zakupem leciutka cieplutka i kolorek zgodny z opisem

Często robię zakupy w Internecie i aż do teraz nie byłam mile zaskoczona przez produkt jaki mi dostarczono.. Zazwyczaj były to niespodzianki typu: zła rozmiarowka, kolor zupełnie inny niż oczekiwałam, materiał taki, ze na ścierke się nie nadawal, kontakt ze sklepem słaby. W tym przypadku wszystko było idealnie, a produkt świetnej jakości po przystepnej cenie. Z pewnością będę ten sklep odwiedzać:)

Sklep odkryłam całkiem nie dawno , pierwszy zakup okazał się rewelacyjny , na dzień dzisiejszy mam już kilka pozycji upatrzonych .Dostawa bardzo szybka .Gorąco polecam .

Super sprzedawca

Dostawa expresowa. Zamówiłam w pon. o 9.00 a we wtorek był już kurier:) SUPER Towar naprawdę wysokiej klasy. Za każdym razem jestem mega zadowolona. Zwrot pieniędzy na konto w przeciągu kilku dni. Kontakt ze sklepem rewelacyjny.
Dziękuje, że jesteście:)

Jestem mile zaskoczona po raz kolejny szybka realizacja zamówienia oby tak zawsze i naprawdę polecam sklep netmoda w 100. Produkty zgodne ze zdjęciami i opisami polecam

Błyskawiczna dostawa i towar dobrej jakości. Czego chcieć więcej? :-)

bluzka fajna zgodna z opisem.. polecam w 100 szybko,sprawnie :)

Szybka dostawa, sukienka leży idealnie, jest uszyta ze świetnego materiału, nie da się w niej przejść ulicą niezauważoną ;) Do tego obsługa klienta w sklepie - rewelacja. Każda wydana złotówka to punkty w programie lojalnościowym, rabaty itd. Takie sklepy się ceni. Jeszcze do Was wrócę i szykujcie się na sporą ilość zamówień bo już Was rozreklamowałam wśród znajomych ;) Polecam

netmoda.pl

netmoda.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.12.2013 r.

Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
sklep@netmoda.pl
netmoda.pl

Dawid Bulasiński Mixshop
Podchorążych 41/20
00-722 Warszawa
Dawid Bulasiński
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na netmoda.pl.