http://www.odlewkiperfum.pl: Aktualnie nie ma możliwości wyboru gwarancji zwrotu pieniędzy.
Zawarte wcześniej umowy gwarancyjne pozostają w mocy.

Opinie o odlewkiperfum.pl

3.79/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 8 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
odlewkiperfum.pl ma 557 opinii.

09.10.2017 r.
28.10.2017 r.
Nie polecam Zamówiłem próbki, po czym część chciałem odesłać. Dostałem odpowiedź że robię problemy i żebym więcej nie robił tu zakupów (sic)
Nieuczciwa praktyka w regulaminie jest zapis o możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny z zastrzeżeniem towarów służących do zaspokajania indywidualnych potrzeb klienta. Czyli wszystkich jakie sklep sprzedaje odlewek. Polecam iPerfumy
Niedostateczny

odlewkiperfum.pl odpowiada: 30.10.2017 r.
Szanowny Panie,zrobił pan zakupy w sklepie-nie jesteśmy darmową wypożyczalnią perfum. Proszę więcej nikogo nie naciągać na takie numery z pseudo zakupami Na przykładzie kawy przybliżymy jak ten pan wymyślił sobie, że zrobi darmowe zakupy: Zamawia w restauracji 10 różnych kaw, upija wszystkie, po kilkanaście łyków, zostawia sobie jedną a pozostałe zwraca, bo mu nie smakują i żąda oddania pieniędzy

14.10.2017 r.
Niedostateczny

odlewkiperfum.pl odpowiada: 30.10.2017 r.
Klient to wyłudzacz! Opracował schemat na wyłudzanie i darmowe korzystanie z zapachów. Zamówił 19 szt, wybrane zapachy i pojemności, otrzymał, testował i odesłał je ze znaczącymi ubytkami oczekując zwrotu pieniędzy za całość. Poleca zakupy u konkurencji, więc my doradzamy, żeby zamówił 19 perfum 100ml i zużył 17 z nich po kilkadziesiąt mililitrów, ciekawe kto przyjmie taki zwrot?

26.10.2017 r.
18.10.2017 r.
26.10.2017 r.
Wszystko OK. mogłyby jednak być niższe ceny.

25.10.2017 r.
15.10.2017 r.
25.10.2017 r.
Wszystko zgodne z zamówieniem

17.10.2017 r.
24.10.2017 r.
Wszystko w najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem, szybka realizacja. Śmiało mogę polecić zakupy w tym sklepie.

17.10.2017 r.
24.10.2017 r.
Niestety perfumy zostały pomylone i zamiast próbki z Chanel, dostałam zupełnie coś innego. Tak było w przypadku tylko jednej próbki, no ale jednak :)
Dostateczny

14.10.2017 r.
23.10.2017 r.
super kontakt, dostawa i gratisik :-) polecam

15.10.2017 r.
Polecam. Profesjonalna obsługa.

odlewkiperfum.pl opinie klientów

odlewkiperfum.pl

Oryginalne perfumy damskie i męskie,tanie perfumy.

W sklepie internetowym OdlewkiPerfum.pl klient ma możliwość zakupu oryginalnych perfum w szklanych fiolkach z atomizerem, dzięki czemu może zapoznać się z interesującymi go zapachami i zdecydować o zakupie wody w większej pojemności po przetestowaniu pachnidła. Oferowane są zarówno perfumy damskie jak i perfumy męskie. Ofertę uzupełniają również zapachy, które nadają się dla pań i panów, tak zwane perfumy unisex. Tanie perfumy, jakie oferuje perfumeria internetowa www.OdlewkiPerfum.pl to doskonała alternatywa dla osób, które kochają oryginalne perfumy, ale nie koniecznie chcą korzystać tylko z jednego zapachu. Dzięki szerokiej gamie oryginalnych perfum, będących w ofercie sklepu www.OdlewkiPerfum.pl klienci mogą spokojnie w domowych warunkach zdecydować o najlepiej pasującym do siebie zapachu i wyborze zakupu wody w dużym opakowaniu. Perfumy damskie oraz perfumy męskie jako miniaturowe fiolki z etykietką (z kodem/numerem produktu), w sprayu, wypełnione ulubionym zapachem doskonale sprawdzają się w różnych okolicznościach. Łatwo schować je do kieszeni, torebki i używać bez skrępowania w dowolnym czasie. Świetnie nadają się na różne okazje: wyjście na dyskotekę, imprezę, przyjęcie, do restauracji, do pracy, do szkoły, na wesele, na studniówkę, na fitness, siłownię, w czasie podróży samolotem - bezproblemowa odprawa na lotnisku itd...Posiada oryginalne perfumy, nowości na rynku jak również tak zwane unikaty, zapachy trudne do zdobycia. Warto skorzystać z bogatej oferty perfum.

Goszczyńskiego 4/32
41-200 Sosnowiec
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243441440
Kazimierz Rosa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z odlewkiperfum.pl.