Certyfikat dla odlewkiperfum.pl

11.10.2016 r.
10.10.2017 r.

Opinie o odlewkiperfum.pl

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 171 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

zapach nie utrzymuje się dłużej jak godzinę
Mierny

odlewkiperfum.pl odpowiada: 19.02.2017 r.
Wystarczy tylko chcieć... i wszystko byłoby jasne...Polecamy zapoznać się tylko z tymi artykułami spośród tysięcy w "sieci":https://www.odlewkiperfum.info/o-zapachu-perfum-czym-jest-sillage/ https://www.odlewkiperfum.info/aby-zapach-trwal-wiecznie-2/ https://www.odlewkiperfum.info/10-ciekawych-faktow-o-zapachu-i-wechu/ https://www.odlewkiperfum.info/7-faktow-i-mitow-o-perfumach/ https://www.odlew

Szybko i sprawnie. Towar zgodny z zamówieniem. Polecam

Wspaniały sklep, bardzo szybka realizacja zamówień, no i perfumy Boskie zapachy, bardzo trwałe na mojej skórze, wielki + za dołączenie naklejek z nazwami zamówionych przeze mnie perfum. Dziękuję za gratis

Perfumy raczej oryginalne, gorzej z realizacją . Od piątku do wtorku w historii zamówienia widniało "oczekuje na przelew" w poniedziałek wysłałem mejla, we wtorek wysłałem mejla - brak odpowiedzi, po moim telefonie zmieniło status na przyjęte do realizacji i dostałem info ze w dniu dzisiejszym paczka zostanie wysłana priorytetem - ale tak się nie stało. Następnego dnia znów korespondencja mejlowa
Dostateczny

Wszystko w porządku, godne polecenia

wszystko ok

godny polecenia

Bez problemów

Profesjonalnie, szybko, jednym słowem DOSKONALE POLECAM

Szybka przesyłka , obsługa profesjonalna.

Super pod każdym względem. Polecam

zamówiona przesyłka przyszła w dobrym stanie , dobrze zapakowana perfumy wyglądają na oryginalne Polecam

Dostawa 5 dni ceny takie sobie
Dostateczny

Wszystko O.K.

Perfumy oryginalne, zamawialam 3ml chanel no.5 l'eau. Przesyłka szybka i bezproblemowa. Polecam

Polecam Kupuję od lat100 Satysfakcji

wow

Błyskawiczna realizacja, wszystkie produkty zgodne z opisem :) Polecam.

Sklep godny zaufania.

szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony i zgodny z zamówieniem. Polecam

Niestety, ale przy kilku próbkach okazało się, że przygotowanie do wysyłki zajmuje 4 dni robocze. Poza tym ok.

Wszystko jak zwykle na najwyższym poziomie.Pozdrawiam

Produkty zostały dobrze zapakowane, szybka dostawa. Polecam.

wszystko ok

Z samymi zapachami wszystko jak najbardziej w porzadku ale fiolki z perfumami sa kiepskiej jakosci, ciezko je otworzyc a co za tym idzie, zawartosc laduje na dywanie, badz lustrze...

Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi i szybkości dostawy. Jedyne zastrzeżenie mam do opisu na fiolkach, wolałam kiedy była tam nazwa perfum a nie numer. Magda

Super, sprawnie, za każdym razem drobny gratis słodki oraz zapachowy. Polecam korzystać. Na pewno niejednokrotnie skorzystam jeszcze z zakupu.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

profesjonalna obsługa polecam serdecznie

Perfumy ok, szybka dostawa

Perfumy oryginalne, sprawdzałam je w Daglasie. Dostawa bez zarzutu, czas oczekiwania w normie. Atomizery trochę topornie spryskują, ale dają radę. Następnym razem zamówię 1ml. Tyle wystarczy by stwierdzić czy perfum mi odpowiada. POLECAM TĘ STRONĘ

Dla mnie piękny, ciepły, intrygujący,elegancki, idealny na chłodne dni.

Nigdy jeszcze nie zawiodłam się na tym sklepie.Polecam.

Jak zawsze wszystko ok

Super obsługa

Świetny sklep, wysyłka błyskawiczna. Zamawiam piąty raz i jestem bardzo zadowolona.

Wszystko Ok. Sklep na medal :)

Szybka i pezproblemowa dostawa. Towar przedni i świetnie zapakowany.

Przesyłka zgodna z opisem. Szybko i pachnąco :)

wszystko super

odlewkiperfum.pl opinie klientów

odlewkiperfum.pl

odlewkiperfum.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.10.2016 r.

Goszczyńskiego 4/32

41-200 Sosnowiec
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243441440
Kazimierz Rosa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na odlewkiperfum.pl.