Certyfikat dla odlewkiperfum.pl

11.10.2016 r.
10.10.2017 r.

Opinie o odlewkiperfum.pl

4.80/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 400 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Transakcja przebiegła pomyślnie . Polecam sklep.

czas oczekiwania od zamówienia do wysyłki mógłby być krótszy

Dziękuje za prezent, wszystko zgodnie z zamówieniem polecam gorąco

Bardzo szybka i sprawna obsługa, paczka przychodzi szybko. Perfumy pachną pięknie, oryginalnie, zapach długo się utrzymuje.

Otrzymałem przez pomyłkę kilka fiolek za mało, ale dział reklamacji zareagował błyskawicznie i otrzymałem rekompensatę :) na pewno w przyszłości będę coś jeszcze zamawiał

sklep zdecydowanie wart polecenia.

Super było, dziękuję, zamówiłem ponad 10 próbek, dosyć szybko dotarły. Jestem zadowolony.

polecam.

NIE POLECAM ZAMÓWIŁAM PRZESYŁKĘ KURIEREM I ZAPŁACIŁAM ZA KURIERA A PACZKA PRZYSZŁA DOPIERO PO MOIM PISEMNYM PRZYPOMNIENIU O MOIM ZAMÓWIENIU. BARDZO NIEPROFESJONALNIE PODEJŚCIE DO KLIENTA .
Mierny

odlewkiperfum.pl odpowiada: 17.06.2017 r.
Dzień dobry. Po dokonaniu zamówienia otrzymała Pani informację o formie zapłaty oraz tym, co podać w tytule. Niestety płacąc za towar nie podała Pani numeru zamówienia, co spowodowało opóźnienie w wysyłce o czym Panią poinformowaliśmy po otrzymaniu zgłoszenia. Brak numeru w zleceniu przelewu może powodować opóźnienia w jego realizacji, o czym informujemy na stronie sklepu zakładka PŁATNOŚCI.

Wszystko w porządku:-)

Super :)

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

Rewelacja

realizacja zamówienia bardzo szybka

Zamówienie zrealizowane bezproblemowo.

Bałem się nieco o oryginalność perfum, jednak wszystkie trzy próbki okazały się w 100 oryginalne. Mogę polecić ten sklep każdemu.

Wszystko jest ok

Polecam :)

Oryginalne produkty zgodne z opisem.
Zamówienie i przesyłka przygotowane bardzo profesjonalnie.
Naprawdę godny polecenia sklep.

PolecamOceniam pozytywnie i jestem zadowolona

Wszystko jak zawsze szybko, sprawnie i przyjemnie :) dziękuję za gratisy

jak najbardziej jestem zadowolona

jednym słowem REWELACJA polecam

Nie mam prawie żadnych zastrzeżeń. Tylko jedna odlewka perfum bardzo słabo pachniala Bvlgari AQVA Pour Homme. Miałem odlewkę tych perfum 4 lata temu. Zapach był dużo bogatszy, intensywniejszy. Słyszałem o reformulacji tych perfum ale nie wierzę że zapach byłby teraz tak anemiczny, ciężko wyczuwalny. Musiałem mieć pecha i trafić na odlewkę z jakiegoś zwietrzalego flakonu. Ogólnie jestem zadowolony

Wszystko w porządku

Polecam odlewkiperfum.pl
Towar zawsze zgodny z zamówieniem , Bardzo porządnie pakowany. Szybka dostawa. Łatwy kontakt z obsługą. Szkoda,że ceny perfum tak wysokie:)

Polecam.

szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Krówka też smaczna.

Wszystko jak zwykle perfekcyjnie

Jak zwykle nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybka wysyłka i oczywiście wszystkie zapachy oryginalne

Towar dotarł szybko, wszystko tak jak trzeba, jestem bardzo zadowolona

Wszystko OK

Minus za przysłanie nieoznakowanych próbek z etykietkami do samodzielnego przyklejenia. Ogromny minus za...przesłanie kilku podróbek - przynajmniej tyle wyłapałam, może faktycznie było ich więcej. Plus za dostawę (Paczkomaty).

EDIT: Z chęcią. Proszę jeszcze dzisiaj sprawdzić maila służbowego - tu nie ma możliwości odpowiedzi.
Dostateczny

witam, jeżeli chodzi o dostawę próbek to wszystko jest Ok.
pierwszy raz miałem próbki 0460,03638 i jestem pod wrażeniem , YSL jak zwykle ok.Muszę kupić większe fiolki. Ogólnie wszystko ok.Pozdrawiam adziala

bardzo dobry

świetne opakowanie, szybka dostawa, moje zadowolenie jest zupełne.

odlewkiperfum.pl opinie klientów

odlewkiperfum.pl

odlewkiperfum.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.10.2016 r.

Goszczyńskiego 4/32

41-200 Sosnowiec
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243441440
Kazimierz Rosa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z odlewkiperfum.pl.