Certyfikat dla odlewkiperfum.pl

11.10.2016 r.
10.10.2018 r.

Opinie o odlewkiperfum.pl

4.81/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 448 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

wszystko ok.Czas dostawy to w moim wypadku 3 dni.Mieszkam w woj. śląskim,więc mogłoby być szybciej,ale może przesadzam.Perfumy na pewno oryginalne.To moje kolejne zamówienie i zawsze wszystko było w porządku.Polecam.

polecam gorąco wszystkim fanom perfum

ok ok

Rewelacja , sama pracowałam w sklepie online więc jestem wyczulona na wiele punktów. GRATULACJE

Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

4 dni robocze to trochę za długo w dzisiejszych czasach.

Z przyjemnością polecam.

Jak zawsze, wszystko ok.

Towar jak i cała obsługa godne polecenia.

Doskonały kontakt z klientem. szyba przesyłka, duże zrozumienie problemu. Polecam serdecznie Ja na pewno będę wiernym odbiorcą

super i jeszcze gratis mały, miło

sprawnie i profesjonalnie, odlewka bez zastrzeżeń

Fiolki z tylko numerami i oddzielna kartka z nazwami perfum - bardzo duże utrudnienie, za każdym razem odszukiwać numer na kartce.

Jestem zadowolony z dostarczonych produktów.

Bardzo szybka dostawa. Odlewki dobrze zabezpieczone w przesyłce.

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie

Zapach moich marzeń po prostu

Polecam ten sklep.

Szybka wysyłka. Świetnie zapakowane oraz oznaczone próbki. Trwałe zapachy próbek jak i miły gratis. Gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z z dostarczonych perfum jak również z szybkiej dostawy

POLECAM

Transakcja szybko i profesjonalnie przeprowadzona

super, polecam

wszystko ok

Polecam wszystkim

Wszystko ok.

Sklep wart polecania. Wszystko na najwyższym poziomie. 100 zadowolenia.

Jestem w pełni usatysfakcjonowana polecam sklep

Super Polecam .przynajmniej to pachnie,a nie żadna lipa.daje 10

Wszystko przebiegło sprawnie

Opakowania nie są opisane nazwą perfum, trzeba odczytywać na podstawie numeru. Pojemniczki nie są doskonałe - nakładki nie trzymają się dobrze.

Wszystko w porządku, polecam

Perfumy w pełni oryginalne. Jeśli chodzi o towar jestem w pełni usatysfakcjonowana z zakupu. Dostawa przebiegła bez żadnych problemów lecz odejmuje gwiazdki z długi okres oczekiwania. Towar zamówiłam do godz 10 w środę, zapłaciłam przez PayPal a towar otrzymałam we wtorek. Więc na przesyłkę czekałam prawie tydzień. Jest to duży minus, w innych firmach realizacja i dostawa to max 2 dni.

Wszystko tak jak być powinno :) dzięki za gratis :)

Wszystko w jak najlepszym porządku. Zamówienie zgodne i towar oryginalny.

Wysyłka mogłaby być szybsza

Wszystko w porządku.

Niestety,perfumy nie tejjakości jak oryginalne.Wietrzeją po 15 minutach i to nie jest ten zapach .
Szkoda czasu i pieniędzy.

odlewkiperfum.pl odpowiada: 24.08.2017 r.
Jeśli Pani używa tego samego zapachu od pewnego czasu, to naturalne, że nie czuje go Pani od siebie szybciej, niż w przypadku nowego zapachu. Polecam poczytać o informacjach dotyczących trwałości zapachów min. na naszym blogu: https://www.odlewkiperfum.info/o-zapachu-perfum-czym-jest-sillage/. Pozdrawiamy

Szybka realizacja zamówienia. Towar dobrze zapakowany.

odlewkiperfum.pl opinie klientów

odlewkiperfum.pl

odlewkiperfum.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 11.10.2016 r.

Goszczyńskiego 4/32

41-200 Sosnowiec
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:243441440
Kazimierz Rosa
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z odlewkiperfum.pl.