Certyfikat dla denimbox.pl

29.10.2013 r.
28.10.2017 r.

Opinie o denimbox.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 36 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bardzo szybko otrzymałam zamówiony towar dziękuje

Wszystko w jak najlepszym porządku .

Wszystko w perfekcyjnym porządku.Spodnie super

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie

Polecam.

Życzyłabym sobie aby każdy sklep internetowy był na tak wysokim poziomie. Towar zgodny z opisem, dostawa bez zarzutu. Informacje o realizacji zamówienia na bieżąco, a co najważniejsze bardzo kreatywnie napisane. Brawo :-)

Bardzo dobra obsługa, szybka dostawa. Towar zgodny z zamówieniem.

Bardzo dobry Materiał i gatunek spodni jeansowych

Jestem w pełni zadowolona z zamówionego towaru i polecam innym. Bardzo miła i pomocna obsługa. Dziękuję.

Super szybko, konkretnie i towar jak z obrazka. dobra jasność polecam

Produkt zgodny z opisem. Dobra jakość. Szybka dostawa.

Polecam.

To są moje kolejne zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie - REWELACJA

Kolor ladny. Natomiast nasaczony jakims watpliwym zapaszkiem.. po dwoch dniach wietrzenia na balkonie "zapaszek nie zniknal".. Zmuszona bylam wyprac w plynie do prania i plynie do plukania, eby czesciowo to zniwelowac.. Na pewno na prezwnt - jako NOWA rzecz ze wzgledu na to czym jest xcardigan nasaczony- NIE NADAJE SIE

Bmm

Dokładnie to, czego oczekiwałam. I jakby uszyte na miarę. Dostawa ekspresowa. Jednym słowem - REWELACJA. Sklep godny polecenia...

Zamówione rzeczy pięknie zapakowane, idealny rozmiar, lecz problem z wysyłką.
Planowana dostawa 10-14, a spodziewałam się dopiero o 18 :/

Świetny materiał. Szybka przesyłka. Polecam zamówić rozmiar większe

Wow

Polecam zakupy w Denimbox. Towar w pełni zgodny z zamówieniem. Szybka wysyłka

świetny sklep i fantastyczny towar:)

Spodnie rewelacyjne

dostawa oraz towar zgodny z opisem Super kontrahent. Polecam

towar spełnia moje oczekiwania, cena super

polecam

Wszystko było by ok,tylko rozmiarówka jest jakaś inna .Normalnie noszę 40 a wzięłam już 42 wg tabelki i spodnie mam bardzo,bardzo dopasowane.

Spodnie w DENIMBOX są rewelacyjne bardzo dobrej jakości są oryginalne i bardzo ładnie wyglądają na sylwetce porostu SUPER

szybka dostawa spodnie bardzo fajne :)

szybka dostawa kurteczka super dziekuje

Jestem bardzo zadowolona z zakupów i polecam wszystkim:)

Goraco polecam

Wiele razy zamawiałam spodnie z których jestem bardzo zadowolona :)

To nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i na pewno nie ostatni :) wysyłka zawsze szybko i sprawnie zaś jeśli chodzi o sam towar to nigdy się nie zawiodłam, zgodny z opisem oraz dobra jakość, w dodatku tanio.

Kupiłem już kilkukrotnie w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony z zakupów. Towar jest bardzo dobrej jakości i jest tak dokładnie opisany, że nie ma problemu z doborem rozmiaru.Sklep funkcjonuje pod każdym względem bez zarzutu, zakupy w nim są bezpieczne.Ponadto jezeli sie zlozy zamowienie w godzinach porannych to towar jest dostarczany juz nastepnego dnia.Goraco polecam

denimbox.pl opinie klientów

denimbox.pl

Denimbox-sklep-z-damska-odzieza-jeansowa

denimbox.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 29.10.2013 r.

Denimbox oferuje bogaty wybór damskich wyrobów jeansowych, m.in. są to spodnie, szorty, spódniczki, sukienki, kurtki jeansowe jak również legginsy, spodnie i kurtki z eko-skóry. Denimbox posiada również ofertę size plus w rozmiarach od 38 do 50.

ul. Gimnastyczna 148

94-128 Łódź
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000511230
Krystyna Kupińska - Prezes Zarządu
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z denimbox.pl.