Liderlamp.plOpinie

Liderlamp.pl - Oświetlenie i lampy do Waszego domu

Oświetlenie i lampy do Waszego domu - nasza misja jest jasna W naszej ofercie oświetlenia znajdziecie lampy czołowych producentów takich marek jak: EGLO, GLOBO, JUPITER, LUXERA, NARVA, PAULMANN, PHILIPS, RABALUX, GREENLUX, STEINEL, OSRAM, MASSIVE i oświetlenie, lampy PREZENT. Marki te są gwarancją dobrej jakości i doskonałego wykonania wszystkich produktów. Oferujemy nie tylko lampy, żyrandole, oświetlenie lamp, ale również szeroki asortyment nowoczesnych i klasycznych lamp i oświetlenie wnętrz oraz oświetlenie zewnętrzne. Nieustannie rozszerzamy ofertę lamp o najbardziej pożądane kawałki jak na przykład żarówki led! Kupujcie oświetlenie oraz lampy tanio u profesionalistów na Liderlamp.pl Zespół e-shopu liderlamp.pl
Donoci s. r. o.

Super.
2 godzin(y) temu
towar zgodny z zamówieniem
2 godzin(y) temu
Dziękujemy za pozytywną opinię i zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
Szybko, sprawnie i na czas. Polecam!!!
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni. Zapraszamy ponownie. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
wszystko OK!
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
Nie mam uwag; wszystko było jak należy. Pozdrawiam
konkretnie i na temat
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
W miarę szybka dostawa. Lampy bardzo ładne, takie jak na zdjęciu. Zapakowane w bezpieczny sposób. Polecam zakupy w sklepie.
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu i że spełnił on Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
polecam
Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
Towar zgodny z opisem, szybka dostawa. Serwis dla klientów nie wiem, nie miałem okazji sprawdzić.
wszystko ok. Polecam
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
Kontakt ze sklepem dobry. Kolor lampy nie do końca zgodny ze zdjęciem. Długi czas oczekiwania na przesyłkę
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
Dzień dobry, przykro mi, że zakup nie był tak jak powinno być Towar można oczywiście zwrócić w ciągu 30 dni od odebrania przesyłki. Dziękujemy za zrozumienie i ponownie przepraszamy Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
Zamówione produkty dotarły w ciągu tygodnia. Piękne lampy.
 Odpowiedź ze sklepu Liderlamp.pl
Polecam sprzedawcę. Szybko sprawnie tanio.
Dostawa zgodnie ze specyfikacją. Towar wysokiej jakości. Bez uszkodzen
1 tydzień temu
Super lampa w niskiej cenie, świetna do pokoju dziecka
1 tydzień temu
Gorąco dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawia zespół Liderlamp.pl
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam sklep.
1 tydzień temu
Świetna jest inteligentna żarówka. Dzieci maja radochę.
lampa zgodna z opisem
ok ok