ajsklep.pl- Logo - Opinie

ajsklep.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (282)

Ważny od: 4 lip 2022
ajsklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 paź 2023
I've made a purchases in this shop several times. I'm fully satisfied with it's assortment and prices. Delivery was very fast.

9 sie 2023
Zamówione etui wysyłka niezgodnego koloru ale ok może się zdarzyć , doszedłem do porozumienia i ze zostanie wysłane prawidłowe i niespodzianka wysłany kolor prawidłowy ale nie to etui czyli na inny model . Po prostu nikt nie sprawdza co wysyła tylko jest wynika wyliczanka , szkoda pieniędzy i chęci rozwiązania sytuacji po ludzku

Opinie nt. sklepu ajsklep.pl

opóźniona przesyłka nie polecam
9 sie 2023

Wysyłka towaru niezgodnego z zamówieniem

Brak kontaktu ze sklepem Dzwoniąc na numer podany na stronie
6 lis 2023
Niestety nie otrzymałam produktu ani zwrotu pieniędzy
produkt niezgodny z zamówionym
12 paź 2023