sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4.06.2021
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.06.2021

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

Bardzo długi czas oczekiwania na nadanie przesyłki (ponad tydzień spakowanie paczki oraz po nadaniu numeru paczki minęły dwa dni zanim paczka została umieszczona w paczkomacie nadawczym). W sumie minęły ok 2 tygodnie zanim otrzymałam przesyłkę. Kiepski kontakt ze sprzedającym. Brak odpowiedzi na maile oraz uzyskania jakiejkolwiek informacji wyjaśniającej tak długi okres realizacji zamówienia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Przepraszamy, nie mogliśmy znaleźć tego, czego Państwo szukali

Prosimy wypróbować inny filtr, aby uzyskać nowy wynik.

Zresetować wszystkie filtry