sklepzherbatami.pl

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Nie ma czego się przyczepić , solidna firma . Jednakże trzeba wiedzieć że realizacja zamówienia nie trwa z dnia na dzień . Polecam .
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za wystawienie opinii! Jesteśmy dumni z tego, że jako klient Sklepzherbatami.pl uważasz naszą firmę za solidną i że nie masz do niej żadnych zastrzeżeń - bardzo doceniamy te słowa. Mamy nadzieję, że zakupy były udane i zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu.
E.
Ewa ..
Okolice Łancuta
Pyszna herbata w dobrej cenie. Sympatyczna i pomocna obsługa sklepu. Polecam
8 gru 2023
Bardzo dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że dostarczyliśmy Ci przyjemnych zakupów, dzięki profesjonalnej oraz sympatycznej obsłudze, a także dzięki udanemu wyborowi pysznej herbaty w atrakcyjnej cenie. Doceniamy polecenie i zapraszamy do ponownych odwiedzin Sklepzherbatami.pl!
Jak zawsze super,tym razem troszkę dłuższa dostawa, ale do wybaczenia z racji "czarnego piatku":0
8 gru 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek i za pozostawienie komentarza! Miło jest nam widzieć, że kolejne zakupy w Sklepzherbatami.pl przyniosły Ci satysfakcję i że dłuższy czas dostawy nie zniechęcił Cię do naszego sklepu. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzisz!
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii o Sklepzherbatami.pl! Miło nam widzieć, że zakupy w naszym sklepie okazały się być dla Ciebie przyjemnym i satysfakcjonującym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas asortyment przypadł Ci do gustu na tyle, że postanowisz nas jeszcze w przyszłości odwiedzić.
26 lis 2023
Od lat zamawiam u tego sprzedawcy i zawsze jestem zadowolona. Przepyszne herbaty stały się już tradycją w naszym domu,a dzięki bezpłatnym próbkom poznajemy coraz to nowe smaki. Kocham ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za tak pozytywną ocenę i opinię na temat Sklepzherbatami.pl! Jesteśmy dumni z faktu, że od lat pozostajesz naszym stałym klientem, a także że oferowane przez nas herbaty stały się stałym elementem w Twoim domu. Cieszymy się, że darzysz tak ogromną sympatią nasz sklep. Do zobaczenia podczas kolejnych zakupów!

Czas realizacji do poprawy

Od czasu do czasu korzystam z oferty sklepu i chwalę sobie szeroki asortyment oraz okazyjne dobre ceny na produkty. Ostatnio jednak bardzo się zawiodłem czasem realizacji zamówienia - 12 dni od dnia zamówienia to stanowczo zbyt długo. Warto nad tym popracować.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Miło jest nam widzieć, że chwalisz sobie oferowane przez nas produkty i promocje. Według regulaminu umieszczonego na stronie Sklepzherbatami.pl termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, jednak obiecujemy uwzględnić Twoje uwagi. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nie zniechęci Cię do ponownych odwiedzić w naszym sklepie. Pozdrawiamy.
23 lis 2023

Duży wybór, łatwo dokonać płatności
24 lis 2023
Dziękujemy za ocenę i komentarz! Cieszymy się, że spodobał Ci się oferowanym przez nas asortyment, a także możliwości płatności. Mamy nadzieję, że zamówione produkty przypadły Ci do gustu i że jeszcze odwiedzisz Sklepzherbatami.pl.
20 lis 2023
24 lis 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek - bardzo doceniamy poświęcenie czasu na pozostawienie oceny! Cieszymy się, że zakupy w Sklepzherbatami.pl okazały się być dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem i z tego powodu mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie wybierzesz nasz sklep.
19 lis 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek! Cieszymy się, że zakupy w Sklepzherbatami.pl sprawiły Ci przyjemność. Mamy nadzieję, że zamówione produkty spełniły Twoje wymagania, a także że postanowisz w przyszłości ponownie obdarzyć nasz sklep zaufaniem.
23 lis 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie oceny! Cieszymy się, że oferowany przez nas asortyment przypadł Ci do gustu i że zakupy okazały się udane. Mamy nadzieję, że w przyszłości również postanowisz obdarzyć nas zaufaniem i wybierzesz Sklepzherbatami.pl!
17 lis 2023
Jest tak jak powinno być , bardzo polecam .
22 lis 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Niezmiernie nam miło widzieć, że polecasz nasze usługi. Cieszymy się, że nasz asortyment, obsługa klienta, a także dostawa spełniają Twoje wymagania, co wpływa na przyjemność odczuwaną z dokonywania zakupów. Mamy nadzieję, że w przyszłości również postanowisz odwiedzić nasz sklep!
bardzo dobra obsługa klienta
22 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat obsługi klienta w Sklepzherbatami.pl! Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam zapewnić Ci profesjonalną pomoc i cieszymy się, że odczuwasz zadowolenie ze złożonego w naszym sklepie zamówienia. Mamy nadzieję, że jeszcze nasz odwiedzisz!
22 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie oceny. Cieszymy się, że zakupy w Sklepzherbatami.pl okazały się udane! Mamy nadzieję, że oferowany przez nas asortyment przypadł Ci do gustu na tyle, że postanowisz ponownie odwiedzić nasz sklep w przyszłości.
16 lis 2023
Rewelacja, fantastyczne herbaty w dobrych cenach, bonusy w paczce, raj dla herbaciarzy
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Bardzo schlebia nam określenie naszego sklepu "rajem". Cieszymy się, że zarówno nasz różnorodny asortyment herbat przypadł Ci do gustu, jak i oferowane przez nas ceny. Mamy nadzieję, że postanowisz odwiedzić nasz sklep w przyszłości!
16 lis 2023
Szybko i bez problemów. Tania wysyłka do paczkomatu. Duży wybór herbat.
21 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie komentarza! Cieszymy się, że udało nam się zapewnić Ci udane zakupy - od różnorodnego asortymentu, taniej wysyłki po sprawną i szybką dostawę. Mamy nadzieję, że te aspekty naszego sklepu przypadły Ci do gustu i że dzięki nim w przyszłości postanowisz ponownie odwiedzić Sklepzherbatami.pl!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Staramy się zapewniać naszym klientom przyjemne i satysfakcjonujące zakupy, dlatego cieszy nas fakt, że udało nam się w Twoim przypadku wypełnić to zadanie. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie wybierzesz nasz sklep!
21 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie opinii. Cieszymy się, że wystawiłeś nam ocenę 5/5 - naprawdę doceniamy Twoje wsparcie. Mamy nadzieję, że zakupy w Sklepzherbatami.pl okazały się na tyle przyjemne, że odwiedzisz nas jeszcze w przyszłości!
16 lis 2023

Sklep jak najbardziej godny polecenia

Szybka i tania przesyłka, otrzymane gratisy :)
21 lis 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek oraz za polecenie! Miło jest nam widzieć, że Twoje zamówienie zostało szybko i sprawnie dostarczone. Mamy nadzieję, że mały podarunek w postaci gratisu przypadł Ci do gustu i że w przyszłości postanowisz odwiedzić ponownie Sklepzherbatami.pl.
Szybko i profesjonalnie
21 lis 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Cieszymy się, że udało nam się zapewnić Ci profesjonalną obsługę, a także szybką i sprawną realizację zamówienia. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas asortyment herbat przypadł Ci do gustu i że w przyszłości ponownie postanowisz odwiedzić nasz sklep.