sklepzherbatami.pl

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2403)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

8 lis 2023
Super za dodatkową paczkę herbaty :) Czas realizacji mega szybki. Sklep super, wracam systematycznie bo warto. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Niezmiernie miło jest nam widzieć, że masz tak dobre zdanie na temat Sklepzherbatami.pl. Cieszymy się, że zawsze udaje Ci się znaleźć coś dla siebie w naszym sklepie i że dostawy okazują się szybkie i bezproblemowe. Mamy nadzieję, że gratisowa herbata przypadła Ci do gustu!
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za wystawienie oceny! Cieszymy się, że udało Ci się wybrać coś dla siebie z naszego szerokiego asortymentu. Mamy nadzieję, że zakupy w Sklepzherbatami.pl okazały się na tyle zadowalające i przyjemne, że postanowisz w przyszłości ponownie odwiedzić nasz sklep!
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za pozostawienie oceny! Doceniamy opinie wszystkich naszych klientów. Cieszymy się, że zakupy w Sklepzherbatami.pl dostarczyły Ci przyjemnych wrażeń i mamy nadzieję, że w przyszłości również postawisz wybrać coś dla siebie z naszego asortymentu!
6 lis 2023
Dobre markowe herbaty,szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasz asortyment wysokiej jakości herbat przypadł Ci do gustu, a dostawa okazała się szybka i bezproblemowa. Jest nam niezmiernie miło, że wybrałeś Sklepzherbatami.pl. Mamy nadzieję, że w przyszłości również obdarzysz nas zaufaniem i nas odwiedzisz!
6 lis 2023
Bardzo szybka dostawa. Zakupy robie juz u Państwa od 2019 roku i jestem zawsze zadowolona. Serdecznie polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za polecenie! Jest nam niezmiernie miło, że od 2019 roku wspierasz Sklepzherbatami i że każde zakupy okazują się tak samo przyjemne i satysfakcjonujące. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z oferowanych przez nas usług i mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami na kolejne lata!
BB
BARBARA B.
WARSZAWA
2 lis 2023
Dobry sklep. ciekawe promocje, atrakcyjne ceny, szybka dostawa
3 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie opinii i komentarza! Staramy się oferować naszym klientom szeroki asortyment produktów, atrakcyjne ceny, a także okazjonalne oferty promocyjne, dlatego bardzo cieszy nas, że dostrzegasz te aspekty. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie odwiedzisz Sklepzherbatami.pl.
E.
Ewa ..
Okolice Łancuta
31 paź 2023
Wspaniałe i smaczne herbaty sympatyczna obsługa. Polecam gorąco
2 lis 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za polecenie naszego sklepu! Staramy się oferować sympatyczną i profesjonalną obsługę klienta, która zawsze doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniej herbaty. Mamy nadzieję, że zakupy okazały się na tyle przyjemne, że w przyszłości postanowisz nas ponownie odwiedzić!
30 paź 2023
Herbaty, które kupiłam są bardzo smaczne.
31 paź 2023
Dziękujemy za pozostawienie opinii! Cieszymy się, że zamówione herbaty przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie odwiedzisz nasz sklep, by odkryć kolejne niezwykłe smaki mieszanek.
27 paź 2023
27 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie okazały się udane, a realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i szybko. Mamy nadzieję, że w przyszłości również wybierzesz Sklepzherbatami.pl!
25 paź 2023
Dziękujemy za 5-gwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasz asortyment przypadł Ci do gustu i że jesteś usatysfakcjonowana ze swojego zamówienia. Mamy nadzieję, że przyszłe zakupy w Sklepzherbatami.pl będą tak samo udane!
Do dziś to jest 24.10.2023r. Zamówienie nie zostało zrealizowane
24 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszamy, zamówienie znajduje się obecnie w naszym magazynie i jest w trakcie kompletowania. Jednocześnie informujemy, że według regulaminu naszego sklepu przysługuje nam 14 dni na realizację zamówienia. Oczywiście robimy wszystko co w naszej mocy, by zrealizować zamówienie jak najszybciej. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania. Postaramy się, aby w przyszłości proces ten przebiegł sprawniej.
22 paź 2023
23 paź 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że usługi, które świadczymy w Sklepzherbatami.pl okazały się satysfakcjonujące. W naszym sklepie staramy się zapewnić szeroki wybór wysokiej jakości herbat w atrakcyjnych cenach - zależy nam, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Dziękujemy jeszcze raz za wystawienie oceny!
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że wizyta na Sklepzherbatami.pl okazała się dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Naszym zadaniem jest dostarczenie klientom przyjemnych wrażeń zakupowych. Dlatego też staramy się zapewniać szeroki asortyment, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w przystępnej i atrakcyjnej cenie. Jeszcze raz dziękujemy za pozostawienie opinii!
MD
Marian D.
Poznań

Bardzo dobry sklep

dobry kontakt za Sprzedającym, szybka dostawa, Ladne opakowanie!
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoją pozytywną opinię. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić klientom wspaniałe wrażenia zakupowe i uwielbiamy słyszeć, że nasze wysiłki przynoszą efekty! Cieszymy się, że kontakt ze sprzedającym okazał się dobry, a także że zamówienie zostało sprawnie zrealizowane i dostarczone. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią!
20 paź 2023
Szybko i sprawnie. Polecam.
23 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy poświęcony nam czas. W Sklepzherbatami.pl jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom szybką realizację zamówień i profesjonalną obsługę. Dlatego cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie naszego sklepu i za polecenie nas!
BB
BARBARA B.
WARSZAWA
19 paź 2023

Szybko i bez zarzutu

Jak za każdym razem zamówienie zostało zrealizowane szybko i bez zarzutu
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się za każdym razem, gdy słyszymy, że nasi klienci są zadowoleni ze swoich zamówień. W Sklepzherbatami.pl satysfakcja klienta jest priorytetem, dlatego ciężko pracujemy, aby realizacja zamówień przebiegała sprawnie. Jeszcze raz dziękujemy za ocenę i wsparcie dla naszego sklepu!
17 paź 2023
18 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi odczuciami! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia ze Sklepzherbatami.pl i doceniamy Twoją ocenę 5/5. Staramy się zapewnić naszym klientom szeroki wybór wysokiej jakości herbat i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się zapewnić Ci satysfakcjonujące zakupy. Cenimy Twoją opinię i jeszcze raz dziękujemy za wsparcie naszego sklepu!
Pyszne herbatki
17 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa i wysoką ocenę! Cieszymy się, że smakują Ci nasze herbaty. W Sklepzherbatami.pl oferujemy naszym klientom mieszanki wysokiej jakości z całego świata, ponieważ zależy nam na różnorodności. Chcemy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję - naprawdę ją doceniamy!
15 paź 2023

Herbaty Basilur

Pyszne herbaty, bogaty asortyment, świetne promocje. Zawsze udane zakupy również na prezent zawsze można coś znaleźć. Często wracam ze względu na unikatowe smaki herbat.
16 paź 2023
Dziękujemy za recenzję! Staramy się, aby Sklepzherbatami.pl był miejscem, w którym można znaleźć wspaniałe herbaty z różnych zakątków świata, które umożliwią każdemu klientowi odkrywanie nowych smaków! Cieszymy się, że odniosłaś tak pozytywne wrażenia z zakupów w naszym sklepie. Dziękujemy za wsparcie i bycie częścią rodziny Sklepzherbatami.pl!
14 paź 2023
Zaskoczył mnie drobny gratis. Zamówienie, płatność, dostawa bez zarzutu. Tak trzymać
16 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie tak wspaniałej recenzji! Cieszymy się, że udało nam się Cię zaskoczyć małym gratisem, który dołączyliśmy do Twojego zamówienia. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe i napawa nas dumą fakt, że Twoje zamówienie, płatność i dostawa przebiegły bezproblemowo. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!